15.10.2011 - 15:31 | Son Güncelleme: 15.10.2011-15:59 A-A+

Frame'in seksi Özlem'i bu filmde çok cesur!

Özlem Yücel, 'Mühürlü Köşk' filmindeki sevişme sahneleriyle dikkat çekiyor.

Frame'in seksi Özlem'i bu filmde çok cesur!

İŞTE O FİLM (VİDEO)

İstanbul sokaklarını kana bulayan suç makinesi bir çete tüm kanlı eylemleri nedeniyle polis tarafından aranmaktadırlar. En son oldukça kanlı bir kuyumcu soygunu gerçekleştirirler müşteriler dahil herkesi öldürdükten sonra polis tarafından takip edilirken ormanda kaybolurlar. Deniz kenarında kayaların üstünde bir köşk bulurlar hem polisi atlatmak hemde geceyi geçirmek için köşke sığınırlar havanın kararmasıyla garip olaylar başlar..

1 kadın 1 erkek 2 kötü ruh çete elemanlarının ruhlarını isterler 2 ruh arasında çete elemanları için mücadele başlar.2 şeytani güç arasında kalan çete elemanları için ölüm kalım mücadelesi başlar köşkten birkaç kez kaçmayı deneyen çete elemanları için kaçacak yol yoktur.

Karşılarına ormanda 2 yol çıkar bir yol dik kayalıklarla kaplı deniz kenarı atlaması imkansız dır diğer yolda dönüp dolaşıp köşke çıkmaktadır.ya köşke geri dönüp 2 doğaüstü güçle yaşam mücadelesi verecekler yada kayalıklardan atlayıp parçalanıp öleceklerdir. Onlar için tek kurtuluş vardır ölüm
Film hiçbir Türk filminde görülmemiş bir finalle biter.

ÖZLEM'DEN FRAME EVİNDE EROTİK HAREKETLER (VİDEO)

TANGASIYLA FENA YAKALANDI (VİDEO)

FİLMİN FRAGMANI:

 

 

Etiketler
Bilgi Yarışması"Ellerine Sağlık" diyen sanatçımız kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.