Gündem
19.02.2011 - 02:25 | Son Güncelleme: 19.02.2011-23:26

Fransız kadınların gençlik sırrı seks

Fransız kadınlarının 60 yaşından sonra bile genç kızlar kadar dinç ve güzel kalmasının sırrı ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı

Sitene Ekle

DIŞ HABERLER

 İngiliz The Times gazetesi Fransız kadınlarının hemen hepsinin 60 yaş sonrasında da seks yapmaya devam ettiğini ve sırlarının yatakta gizli olduğunu yazdı. Gazeteye konuşan Catherine isimli bir kadın “Gençlik sırrım mı? Genç bir aşığım var. Bütün arkadaşlarımın genç aşığı var. Bu beni dinç tutuyor” dedi. Fransa’nın eski cumhurbaşkanlarından François Mitterand’ın terapisti olarak ünlenen Marie de Hennezel’in son yazdığı “Kalbinizin Sıcaklığı, Vücudunuzu Paslanmaktan Korusun” isimli kitabın bir anda ülkenin en çok satanlar listesinin üst sıralarına oturması da bu teoriye kanıt olarak gösteriliyor. Hennezel kitapta “Yaşlanmaya, aşk ve seksle dur diyin” diyor. Hennezel “Seks yaşla beraber daha da güzelleşir... Yaş seksin ritmini yavaşlatsa da cinsel arzuyu etkilemez” yorumunu yapıyor. 

 


Etiketler:
Bilgi YarışmasıMars, hangi oyunda geçen bir sözcüktür?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Doğu ve Batı Almanya, ne zaman birleşmiştir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX