Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig 21. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

09 Şubat 2018 - 10:42 | Son Güncelleme: 09.02.2018 - 10:59 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Süper Lig » 1.Lig » Futbolda haftanın programı
 
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel  liglerde haftanın maç programı şöyle:
 
 
    Bugün
 
    20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa (Yeni Malatya)  
 
    Yarın:
 
    13.30 Göztepe-Osmanlıspor (Bornova)
 
    16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)
 
    19.00 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Vodafone Park)  
 
    11 Şubat Pazar:
 
  
    13.30 Teleset Mobilya Akhisarspor-Bursaspor (Spor Toto Akhisar)
 
    13.30 Kayserispor-Demir Grup Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir  Has)
 
    16.00 Aytemiz Alanyaspor-Atiker Konyaspor (Bahçeşehir Okulları)
 
    19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (3. İstanbul Başakşehir Fatih  Terim)
 
 
    12 Şubat Pazartesi:
 
    20.00 Galatasaray-Antalyaspor (Türk Telekom)
 
 
Spor Toto 1. Lig
 
 
    Bugün:
 
    18.00 Gaziantepspor-Adana Demirspor (Gaziantep)
 
 
    Yarın:
 
    13.00 Boluspor-Grandmedical Manisaspor (Bolu Atatürk
  
    13.00 Elazığspor-Denizlispor (Elazığ Atatürk)
 
    15.30 Çaykur Rizespor-Altınordu (Çaykur Didi)
 
 
    11 Şubat Pazar:
 
 
    13.00 İstanbulspor-Ümraniyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
 
    13.00 Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Samsun 19  Mayıs
  
    15.30 Eskişehirspor-Akın Çorap Giresunspor (Yeni Eskişehir)
 
    18.00 Balıkesirspor Baltok-MKE Ankaragücü (Balıkesir Atatürk)   
 
 
    12 Şubat Pazartesi:
 
 
    18.00 Adanaspor-Gazişehir Gaziantep (5 Ocak Fatih Terim)
 
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Etiketler: futbol, program
canlı skor
  • Kairat Almaty-Sigma Olomouc17:00
  • Progrès Nidderkuer-Dinamo Ufa18:00
  • AEK Larnaca-Sturm Graz18:30
  • Helsinki-Ol Ljubljana19:00
  • FC Kophenhag-Litex Lovech19:30
  • CS Universitatea Craiova-RasenBallsport Leipzig19:30
  • CFR Cluj-Alashkert FC20:00
  • Suduva-FK Spartaks20:00
  • FC Midtjylland-TNS20:00
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX