TeknolojiRSS
04.03.2014 - 11:20 | Son Güncelleme: 04.03.2014-11:24

Galip Derviş 35. Bölüm izle (Galip Derviş Son Bölüm tek parça izle)

Galip Derviş 35. Bölüm Kanal D ekranlarında yayınlandı. Galip Derviş 35. Bölümde neler oldu? Galip Derviş'in 35. Bölümde başına neler geldi? Galip Derviş 35. Bölüm izleyemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler için haberimizde derledik. Galip Derviş 35. Bölüm ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Galip Derviş 35. Bölüm izle (Galip Derviş Son Bölüm tek parça izle)

Galip Derviş 35. Bölüm Kanal D ekranlarında yayınlandı. galip derviş 35. Bölümde neler oldu? Galip Derviş'in 35. Bölümde başına neler geldi? Galip Derviş 35. Bölüm izleyemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler için haberimizde derledik. Galip Derviş 35. Bölüm ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

Derviş, çocukluk yıllarına dönüyor
 
Derviş uzun zamandan sonra Mevlüt’e rastlar. Mevlüt, eski halinden çok farklı görünmektedir ve bunun nedeni olarak gittiği hipnoterapisti gösterir. Derviş’e de bu doktorun kartını verir. Derviş, hipnoterapisti görmeye gider. Ancak uyandığında çok gerilere, henüz kaygılarının, takıntılarının ve korkularının başlamadığı döneme dönmüştür.
 

GALİP DERVİŞ 35. BÖLÜM TAMAMINI İZLE

 
Bu andan sonra bir çocuk gibi davranmaya, hep özlemini duyduğu çocukluğu yaşamaya başlar. Bu durumdan geç haberi olan doktor Fırat ise, Derviş’in eski haline dönmesi için günlük alışkanlıklarını sürdürmesi gerektiğini söyler. Böylece Derviş, ortadan kaybolan bir aktris ile ilgili davayı araştırmaya koyulur.
 
İlk şüpheli olarak kadının kocası görünmektedir ve üç gün sonra da kadın aç, susuz, perişan bir halde ortaya çıkar. Anlattığına göre, kocası onu, üç gün boyunca zorla bir kulübede tutmuş, kadın ancak bir döşeme tahtasını söküp adamın başına vurarak kurtulabilmiştir.
 
Derviş, çocukluk yıllarına geri dönse de, olayın görünenden ne kadar farklı olduğunu ortaya çıkaracak, Mevlüt’ün de aslında sanıldığı gibi iyileşmiş olmadığını anlayacaktır.
 
 

 

 

GALİP DERVİŞ 34. BÖLÜM TAMAMINI İZLE

Galip Derviş dizisinde gazete dağıtıcısı bir genç, Galip Derviş'in gazetesini bırakırken öldürülür. Cinayetin ardından Derviş'in evi olay mahalline döner ve evin her yeri polislerle dolar. İlk bakışta cinayet bir gazete için işlenmiş gibi görünse de, Derviş'in kapısının önüne ART arda bırakılan iki gazete de çalınmıştır. Galip Derviş dizisinde Hülya ve Derviş, o günün gazetesindeki haberleri tek tek okuyarak, cinayetin işlenmesine neden olabilecek herhangi bir ipucu ararlar.
 
Galip Derviş dizisinde bu arada Derviş'in evinin arkasındaki müştemilatta kalan Hayri de olaya dahil olur. Galip Derviş dizisinde ancak yeni bir kız arkadaşı olduğu ve geceyi birlikte geçirdikleri için hiçbir şey duymamışlardır.
 
Galip Derviş dizisinde kısa bir süre sonra, başka bir cinayet daha işlenir. Gazeteyi satın aldıkları markette çalışan bir görevli ölü bulunmuştur. İlk bakışta soygun vakası gibi görünse de Derviş, maktülün takip edilerek öldürüldüğünü ve soygun süsü verildiğini anlar. Galip Derviş dizisinde Derviş, bu iki cinayet arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışırken, sırf gazeteden okuduğu haberlere dayanarak başka olayları da aydınlatmaktan geri kalmaz.
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Ferhat Göçer ile beraber "Kalp Kalbe karşıdır" düetini yapan şarkıcımız?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX