TeknolojiRSS
27.03.2014 - 11:47 | Son Güncelleme: 27.03.2014-17:10

Galip Derviş 39. Bölüm Fragman izle (Galip Derviş Yeni Bölüm 30 Mart Pazar)

Galip Derviş 39. Bölüm izle. Kanal D'nin sevilen dizisi Galip Derviş bu hafta 39. Bölüm ile ekranda. Galip Derviş 39. Bölümde neler yaşanacak? Galip Derviş yeni maceraları haberimizde. Galip Derviş 39. Bölüm fragmanı ve dahası Milliyet.com.tr'de (Galip Derviş izle)

Sitene Ekle
Galip Derviş 39. Bölüm Fragman izle (Galip Derviş Yeni Bölüm 30 Mart Pazar)

Galip Derviş 39. Bölüm izle. Kanal D'nin sevilen dizisi Galip Derviş bu hafta 39. Bölüm ile ekranda. Galip Derviş 39. Bölümde neler yaşanacak? Galip Derviş yeni maceraları haberimizde. Galip Derviş 39. Bölüm fragmanı ve dahası Milliyet.com.tr'de (Galip Derviş izle)

Derviş, kimlik değiştiriyor
 
Derviş, İzzet’le planladıkları vurulma numarasının ardından başka bir şehirde isim değiştirerek yaşamaya başlar. Olayı araştırmaya devam ediyordur. Bunu tesadüfen öğrenen Hülya, Derviş’e yardım ederek, birlikte Ömer’in gerçek faillerini bulacak, Derviş’in üzerine oynanan oyunları su yüzüne çıkartmayı başaracaklardır.
 
Galip Derviş 39. Bölüm Fragmanı

Galip Derviş, yeni bölümü ile Pazar 23:15'te
 
Derviş, cinayetle suçlanıyor
 
Yaşanan bir hırsızlık olayı sonucunda, Derviş’in bir bomba katliamıyla öldürülen karısı Belgin’le ilgili bir takım bilgiler ortaya çıkar.Derviş, bombayı yerleştirmiş olan Ömer’e ulaşmayı başarmıştır. Aralarında çıkan tartışma sonucu Ömer silahla vurulur.
 
Derviş, Ömer’i vurmadığını iddia etse de, bütün deliller onu hedef göstermektedir. Derviş cezaevine transferi sırasında kaçar ve bir firari olarak suçsuzluğunu ispatlamaya çalışır.
 
Galip Derviş 38. Bölüm Fragmanı
 

 

GALİP DERVİŞ 37. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

 
 
 
Kimliği tespit edilemeyen bir adam, kapalı bir otoparkta önce bir görevliyi öldürür, ardından da çevre işyerlerinden birinde çalışan İlhan Uyar'ın sağ elini kırar. Her ne kadar polis olayı araştırsa da, çok başarılı bir finansal analist olan İlhan Uyar, Galip Derviş'ten olayı incelemesini ister.
 
Böylece Derviş, kılık değiştirerek ofiste çalışmaya başlar. Ofisteki rutin masabaşı işleri tam ona göredir ve ilk günlerde edindiği arkadaşlıklar Derviş'in çok hoşuna gider.
 
Görebildiği tek şüpheli ise, psikopat bir karakteri olan Niyazi'dir. Derviş yeni arkadaşlarıyla çok iyi anlaşsa da, onlar için çok önemli bir olay olan geleneksel bovling karşılaşması sırasında takıntılarının baş göstermesi, arkadaşlarını hayal kırıklığına uğratır ve Derviş yine yalnız kalır.
 
Ancak bu durum, olayı aydınlatmasına engel olmaz.

 

Galip Derviş 36. Bölüm Fragmanı

 

Derviş, çocukluk yıllarına dönüyor

Derviş uzun zamandan sonra Mevlüt’e rastlar. Mevlüt, eski halinden çok farklı görünmektedir ve bunun nedeni olarak gittiği hipnoterapisti gösterir. Derviş’e de bu doktorun kartını verir. Derviş, hipnoterapisti görmeye gider. Ancak uyandığında çok gerilere, henüz kaygılarının, takıntılarının ve korkularının başlamadığı döneme dönmüştür.
 

GALİP DERVİŞ 35. BÖLÜM TAMAMINI İZLE

 
Bu andan sonra bir çocuk gibi davranmaya, hep özlemini duyduğu çocukluğu yaşamaya başlar. Bu durumdan geç haberi olan doktor Fırat ise, Derviş’in eski haline dönmesi için günlük alışkanlıklarını sürdürmesi gerektiğini söyler. Böylece Derviş, ortadan kaybolan bir aktris ile ilgili davayı araştırmaya koyulur.
 
İlk şüpheli olarak kadının kocası görünmektedir ve üç gün sonra da kadın aç, susuz, perişan bir halde ortaya çıkar. Anlattığına göre, kocası onu, üç gün boyunca zorla bir kulübede tutmuş, kadın ancak bir döşeme tahtasını söküp adamın başına vurarak kurtulabilmiştir.
 
Derviş, çocukluk yıllarına geri dönse de, olayın görünenden ne kadar farklı olduğunu ortaya çıkaracak, Mevlüt’ün de aslında sanıldığı gibi iyileşmiş olmadığını anlayacaktır.
 
 

 

GALİP DERVİŞ 34. BÖLÜM TAMAMINI İZLE

Galip Derviş dizisinde gazete dağıtıcısı bir genç, Galip Derviş'in gazetesini bırakırken öldürülür. Cinayetin ardından Derviş'in evi olay mahalline döner ve evin her yeri polislerle dolar. İlk bakışta cinayet bir gazete için işlenmiş gibi görünse de, Derviş'in kapısının önüne art arda bırakılan iki gazete de çalınmıştır. Galip Derviş dizisinde Hülya ve Derviş, o günün gazetesindeki haberleri tek tek okuyarak, cinayetin işlenmesine neden olabilecek herhangi bir ipucu ararlar.
 
Galip Derviş dizisinde bu arada Derviş'in evinin arkasındaki müştemilatta kalan Hayri de olaya dahil olur. Galip Derviş dizisinde ancak yeni bir kız arkadaşı olduğu ve geceyi birlikte geçirdikleri için hiçbir şey duymamışlardır.
 
Galip Derviş dizisinde kısa bir süre sonra, başka bir cinayet daha işlenir. Gazeteyi satın aldıkları markette çalışan bir görevli ölü bulunmuştur. İlk bakışta soygun vakası gibi görünse de Derviş, maktülün takip edilerek öldürüldüğünü ve soygun süsü verildiğini anlar. Galip Derviş dizisinde Derviş, bu iki cinayet arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışırken, sırf gazeteden okuduğu haberlere dayanarak başka olayları da aydınlatmaktan geri kalmaz.
 
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Bir düşünceyi eksiksiz olarak anlatan kelime dizisine ne denir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX