TeknolojiRSS
07.04.2014 - 10:53 | Son Güncelleme: 07.04.2014-11:07

Galip Derviş Son Bölüm izle (Galip Derviş 39. Bölüm İzle)

Kanal D'nin heyecanlı dizisi Galip Derviş 39. Bölüm ile ekranlara geldi. 6 Nisan Pazar günü yeni bölümü ile ekranlara gelen Galip Derviş'in 39. Bölümünde neler yaşandı? Hem güldüren hem heyecanlandıran dizi Galip Derviş 39. Bölümün tamamı milliyet.com.tr'de (Galip Derviş izle)Galip Derviş 39. Bölümde gülmeye doyamayacaksınız.

Sitene Ekle
Galip Derviş Son Bölüm izle (Galip Derviş 39. Bölüm İzle)

Kanal D'nin heyecanlı dizisi Galip Derviş 39. Bölüm ile ekranlara geldi. 6 Nisan Pazar günü yeni bölümü ile ekranlara gelen Galip Derviş'in 39. Bölümünde neler yaşandı?  Hem güldüren hem heyecanlandıran dizi Galip Derviş 39. Bölümün tamamı milliyet.com.tr'de (Galip Derviş izle)Galip Derviş 39. Bölümde gülmeye doyamayacaksınız.

Galip Derviş 39. Bölüm Özeti

Vitrininde manken olarak robot kullanan bir magaza sahibi öldürülür. Cinayet sonrası bu robotlardan biri çalınmıştır. Bu sırada  Derviş, ona yaya geçidinden geçmesi için yardım eden Nermin Hanım ile arkadaş olur. Bu iyiliği karşılıksız bırakmak istemeyen Derviş, Nermin Hanım’ı gürültücü komşusu Ertan’dan kurtarır.
 
Nermin Hanım daha bebekken ölen oğlunun yerine bir anda Derviş’i koyar. Derviş de Nermin Hanım’dan anne diye bahsetmeye başlamıştır. Bu şefkat dolu ilişki, bir kuyumcu soygununa kadar devam eder. Soyguncunun Ertan olduğunu düşünen Galip, Nermin Hanım’ı da soygunu planlayan bir diğer suçlu olarak gözaltına aldırır. İki hırsızlık arasındaki bağlantıyı farkeden Derviş, yine asıl suçluyu bulur.
 
 
 
 
 
 
Derviş, kimlik değiştiriyor
 
Derviş, İzzet’le planladıkları vurulma numarasının ardından başka bir şehirde isim değiştirerek yaşamaya başlar. Olayı araştırmaya devam ediyordur. Bunu tesadüfen öğrenen Hülya, Derviş’e yardım ederek, birlikte Ömer’in gerçek faillerini bulacak, Derviş’in üzerine oynanan oyunları su yüzüne çıkartmayı başaracaklardır.
 
Galip Derviş 39. Bölüm Fragmanı

Galip Derviş, yeni bölümü ile Pazar 23:15'te
 
Derviş, cinayetle suçlanıyor
 
Yaşanan bir hırsızlık olayı sonucunda, Derviş’in bir bomba katliamıyla öldürülen karısı Belgin’le ilgili bir takım bilgiler ortaya çıkar.Derviş, bombayı yerleştirmiş olan Ömer’e ulaşmayı başarmıştır. Aralarında çıkan tartışma sonucu Ömer silahla vurulur.
 
Derviş, Ömer’i vurmadığını iddia etse de, bütün deliller onu hedef göstermektedir. Derviş cezaevine transferi sırasında kaçar ve bir firari olarak suçsuzluğunu ispatlamaya çalışır.
 
Galip Derviş 38. Bölüm Fragmanı
 

 

GALİP DERVİŞ 37. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

 
 
 
Kimliği tespit edilemeyen bir adam, kapalı bir otoparkta önce bir görevliyi öldürür, ardından da çevre işyerlerinden birinde çalışan İlhan Uyar'ın sağ elini kırar. Her ne kadar polis olayı araştırsa da, çok başarılı bir finansal analist olan İlhan Uyar, Galip Derviş'ten olayı incelemesini ister.
 
Böylece Derviş, kılık değiştirerek ofiste çalışmaya başlar. Ofisteki rutin masabaşı işleri tam ona göredir ve ilk günlerde edindiği arkadaşlıklar Derviş'in çok hoşuna gider.
 
Görebildiği tek şüpheli ise, psikopat bir karakteri olan Niyazi'dir. Derviş yeni arkadaşlarıyla çok iyi anlaşsa da, onlar için çok önemli bir olay olan geleneksel bovling karşılaşması sırasında takıntılarının baş göstermesi, arkadaşlarını hayal kırıklığına uğratır ve Derviş yine yalnız kalır.
 
Ancak bu durum, olayı aydınlatmasına engel olmaz.

 

Galip Derviş 36. Bölüm Fragmanı

 

Derviş, çocukluk yıllarına dönüyor

Derviş uzun zamandan sonra Mevlüt’e rastlar. Mevlüt, eski halinden çok farklı görünmektedir ve bunun nedeni olarak gittiği hipnoterapisti gösterir. Derviş’e de bu doktorun kartını verir. Derviş, hipnoterapisti görmeye gider. Ancak uyandığında çok gerilere, henüz kaygılarının, takıntılarının ve korkularının başlamadığı döneme dönmüştür.
 

GALİP DERVİŞ 35. BÖLÜM TAMAMINI İZLE

 
Bu andan sonra bir çocuk gibi davranmaya, hep özlemini duyduğu çocukluğu yaşamaya başlar. Bu durumdan geç haberi olan doktor Fırat ise, Derviş’in eski haline dönmesi için günlük alışkanlıklarını sürdürmesi gerektiğini söyler. Böylece Derviş, ortadan kaybolan bir aktris ile ilgili davayı araştırmaya koyulur.
 
İlk şüpheli olarak kadının kocası görünmektedir ve üç gün sonra da kadın aç, susuz, perişan bir halde ortaya çıkar. Anlattığına göre, kocası onu, üç gün boyunca zorla bir kulübede tutmuş, kadın ancak bir döşeme tahtasını söküp adamın başına vurarak kurtulabilmiştir.
 
Derviş, çocukluk yıllarına geri dönse de, olayın görünenden ne kadar farklı olduğunu ortaya çıkaracak, Mevlüt’ün de aslında sanıldığı gibi iyileşmiş olmadığını anlayacaktır.
 
 

 

GALİP DERVİŞ 34. BÖLÜM TAMAMINI İZLE

Galip Derviş dizisinde gazete dağıtıcısı bir genç, Galip Derviş'in gazetesini bırakırken öldürülür. Cinayetin ardından Derviş'in evi olay mahalline döner ve evin her yeri polislerle dolar. İlk bakışta cinayet bir gazete için işlenmiş gibi görünse de, Derviş'in kapısının önüne art arda bırakılan iki gazete de çalınmıştır. Galip Derviş dizisinde Hülya ve Derviş, o günün gazetesindeki haberleri tek tek okuyarak, cinayetin işlenmesine neden olabilecek herhangi bir ipucu ararlar.
 
Galip Derviş dizisinde bu arada Derviş'in evinin arkasındaki müştemilatta kalan Hayri de olaya dahil olur. Galip Derviş dizisinde ancak yeni bir kız arkadaşı olduğu ve geceyi birlikte geçirdikleri için hiçbir şey duymamışlardır.
 
Galip Derviş dizisinde kısa bir süre sonra, başka bir cinayet daha işlenir. Gazeteyi satın aldıkları markette çalışan bir görevli ölü bulunmuştur. İlk bakışta soygun vakası gibi görünse de Derviş, maktülün takip edilerek öldürüldüğünü ve soygun süsü verildiğini anlar. Galip Derviş dizisinde Derviş, bu iki cinayet arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışırken, sırf gazeteden okuduğu haberlere dayanarak başka olayları da aydınlatmaktan geri kalmaz.
 
 
 
 
 
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
'Olmak ya da olmamak' diye başlayan söz kime aittir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX