Game of Popo! Bafetimbi Gomis mi Jon Snow mu?

Sezon finali yayınlanan Game of Thrones'ta en çok konuşulan konu bir olay değil, bir şahıs değil, bir canlı da değil; bir popoydu! Evet, Jon Snow'un poposu tüm olayların önüne geçmiş ve sosyal medyayı titretmişti hem de zangır zangır. Fakat Jon Snow'un poposuna rakip var! Hem de yine sosyal medyayı sallayan cinsten. Bu seferki kahramanımız Galatasaray'ın yeni transferi Bafetimbi Gomis.

Game of Popo! Bafetimbi Gomis mi Jon Snow mu?

Game of Popo! Bafetimbi Gomis mi Jon Snow mu?

Sezon finali yayınlanan Game of Thrones'ta en çok konuşulan konu bir olay değil, bir şahıs değil, bir canlı da değil; bir popoydu!

Evet, Jon Snow'un poposu tüm olayların önüne geçmiş ve sosyal medyayı titretmişti hem de zangır zangır.

Fakat Jon Snow'un poposuna rakip var! Hem de yine sosyal medyayı sallayan cinsten.

Bu seferki kahramanımız Galatasaray'ın yeni transferi Bafetimbi Gomis.

Panter sevinci esnasında olanlar oldu

Panter sevinci esnasında olanlar oldu
Gomis ülkemize geldiğinden beri Galatasaray'da attığı gollerle adından söz ettiriyor. Gol sevinci ise panter yürüyüşü şeklinde.

En son oynanan Antalyaspor - Galatasaray maçında attığı gol sonrası yine klasik gol sevincini yaparken bazı futbolseverler (veya poposeverler mi demeliyiz?) daha önce kimsenin dikkat etmediği bir detaya dikkat ettiler.

Gomis'in Jon Snow'un poposuyla rahatlıkla rekabete girebilecek poposuna!

Artık kameranın yanlış açıda olmasından mı, yoksa yalnızca dikkat etmek istemelerinden ötürü mü bilemiyoruz ama konu artık çoktan popüler olmuş durumda.

Kuzeyin kralı mı, Senegal asıllı Fransız panteri mi?

Kuzeyin kralı mı, Senegal asıllı Fransız panteri mi?
Bu büyük kapışmada bir taraf olmak istemediğimizden daha yuvarlak cevaplar vereceğiz.

Jon Snow poposunu savaşçı yaşamı sebebiyle atletizmine ve soğuk iklim dolayısıyla diri vücutlu olmasına borçluyken, Gomis ise Afrika'dan gelen genlerine ve squat yapan bir sporcu olmasına borçlu.

İkisi arasında (yoksa dördü mü demeliyiz?) bir tercih yapamasak da ikisini de takdir ediyoruz.

Erkekleri metalaştırıyorlar mı?

Erkekleri metalaştırıyorlar mı?
Yılların geyiğidir "kadınları metalaştırmak." Acaba roller mi değişiyor? Yoksa sadece estetik olan her şeyin hakkı mı veriliyor?

Sosyal medyada gündem olan, sözlüklerde adına başlıklar açılan bu iki poponun sahibi ne hissediyor, ne düşünüyor bilemeyiz ama bildiğimiz tek bir şey var, demek ki güzel popo Kim Kardashian'da da olsa, Gomis'te de olsa, Jon Snow'da da olsa konuşuluyor.
Bu makaleye ifade bırak