Gündem
24.12.2008 - 13:59 | Son Güncelleme: 24.12.2008-16:42

Gebze- Yalova feribot seferleri yapılmaya başlandı

Sitene Ekle

GEBZE (Kocaeli), (DHA)

MARMARA Denizi'ndeki aşırı dalgalanma ve olumsuz hava koşulları nedeniyle sabah saatlerinde yapılamayan Gebze'deki Eskihisar ile Yalova'daki Topçular arasındaki feribot seferleri yeniden yapılmaya başlandı.
İzmit Körfezi'ni karayoluyla dolaşmak istemeyen Yalova ve Bursa yönüne gidecek araç sürücülerinin tercih ettiği ve İstanbul Deniz Otobüsleri'ne ait feribotların sefer yaptığı Eskihisar ile Topçular hattındaki seferler bugün saat 07.15'te durduruldu. İzmit Körfezi'ndeki aşırı kabarma nedeniyle durdurulduğu belirtilen seferler öğle saatlerine kadar başlatılamadı. Saat 12.00 sıralarında 1 feribot deneme seferine çıkarıldı. Feribot seferlerin durdurulması nedeniyle bazı araçlar Eskihisar ve Yalova Topçular iskelesi önünde beklerken, birçok araç sürücüsü yollarına İzmit Körfezi’ni dolaşarak karayolundan devam etti. 

FERİBOT SEFERLERİ YENİDEN BAŞLADI

Gebze'deki Eskihisar ile Yalova'daki Topçular arasındaki seferler saat 15.15'te yeniden başlatıldı. İDO yetkilileri, öğle saatlerinde yapılan deneme seferi ardından denizdeki dalga ve kabarmanın azalması nedeniyle seferlerin yeniden başlatıldığını belirtti.


100.000$ Sanal Para ve Eğitim Rehberi ile Forex’i Ücretsiz Öğrenin! 2016 Yılı 3.Çeyrek Kâr/Zarar Oranı: %33 / %67

Yorum Yazın
Gönder
Bilgi Yarışması1979 yılında bir suikast sonucu öldürülen gazetecimiz hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Göçebe Araplara verilen ad nedir?
©Copyright 2016 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX