02.01.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 02.01.2018-1:30 A-A+

Geleneği bozmadı

2018 yılını birçok ünlü isim evlerinde kutlayarak geçirirken, sunucu Esra Erol her sene olduğu gibi yeni yılı Eyüp Sultan Camii’nde karşıladı

Geleneği bozmadı

SERCAN KISMET

2017’nin son günlerinde ünlü isimler yeni yıl dileklerini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Birçok isim, dışarıda eğlenme yerine evinde ailesiyle olmayı tercih ederken, çektirdikleri fotoğrafları paylaşarak, takipçilerinin de yeni yılını kutladı. Esra Erol da her yıl olduğu gibi ailesiyle evdeki yemekten sonra, Eyüp Sultan Camii’ne gitti. Sunucu, annesi Necla ve kardeşi Eda’yla yeni yılın ilk saniyelerinde, dua etti. Cami önünden selfie yaptığı kareyi paylaşan Erol, “Biz de gelenek bozulmadı. Sağlık ve huzurlu bir yıl dileğiyle” notunu düştü. Şükran Ovalı, Beşiktaşlı futbolcu eşi Caner Erkin’le yeni yılı evlerinde karşıladı. Yılbaşı ağacı ve köpekleriyle poz veren oyuncu, “Gülmekten vazgeçemediğinizi, özgürce yaşadığımız, paylaşmanın tadına vardığımız ve huzurlu bir yılımız olsun” yazdı. 

İtalya’da karşılaştılar 

2018’i İtalya’nın Cesena şehrinden karşılayan Oktay Kaynarca, Erkan Can’la karşılaştı. Kaynarca, tesadüfün şaşkınlığından sonra çektirdiği fotoğrafı paylaşarak, “Dünya küçük diyorum” diye belirtti. Çağla Şıkel de çocukları Kuzey ve Uzay’a Noel Baba kostümü giydirdi. Ağaç önünde ailece poz veren model, “Herkese mutlu yıllar dileriz” yazdı. Tarkan ise geçen senenin en çok dinlenen şarkısı, ‘Yolla’ üzerinden hayranlarının yeni yılını kutladı. 


Yeni yıl öncesi bu 4 klişeyi atlamayın!

Etiketler
Bilgi Yarışması"Sanat Güneşi" olarak bilinen sanatçı kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.