Genç millilerin, aday kadrosu belli oldu

Ay-yıldızlıların, İrlanda Cumhuriyeti ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu belli oldu

AA
11 Eylül 2018 - 14:33 | Son Güncelleme: 11.09.2018 - 14:37 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Genç millilerin, aday kadrosu belli oldu
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamada, aday kadroya davet edilen oyuncuların 15 Eylül Cumartesi günü Beykoz Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacağı ifade edildi.

Antrenmanlarını 2 gün boyunca Beykoz Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapacak ay-yıldızlıların, 17 Eylül Pazartesi günü maçların oynanacağı Dublin kentine geçeceği aktarıldı.

Teknik Direktör Turhan Sofuoğlu yönetimindeki 17 Yaş Altı Erkek Milli Futbol Takımı'nın İrlanda Cumhuriyeti maçları aday kadrosunda şu isimler bulunuyor: 
 
Kaleciler: Arda Özçimen (Göztepe), Evra Saner Gülal (Galatasaray)
 
Defans: Çağtay Kurukalıp (Kasımpaşa), Emirhan Çetinbaş, Muhammed Emin  Sarıkaya (Bursaspor), Kemal Bayrak (Fenerbahçe), Rahmi Salih Kaya (Altınordu)
 
Orta Saha: Batın Özdemir (Fenerbahçe), Berke Avaz (Beşiktaş), Bünyamin  Yavaşoğlu (Bursaspor), Emincan Tekin (Hertha Berlin), Ferhat Çoğalan (LOSC  Lille), Halil İbrahim Sevinç (Antalyaspor), Mustafa Kapı (Galatasaray), Polat  Abay (Altınordu)
 
Forvet: Ali Akman (Bursaspor), Gülhan Üreyen (Fenerbahçe), Salih  Kavrazlı (Altınordu)
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Afjet Afyonspor-Istanbulspor maçı nasıl sonuçlanır? Anket Bitiş Tarihi : 20.01.2019




oy ver
canlı skor
  • Teleset M. Akhisarspor-Ankaragücü12:30
  • Bursaspor-Ç.Rizespor15:00
  • Fenerbahçe-Atiker Konyaspor18:00
  • Hatayspor-Adana D.Spor12:30
  • Umraniyespor-Balıkesirspor12:30
  • Altay-Boluspor15:00
  • Celta Vigo-Levante14:00
  • Rayo Vallecano-At. Madrid17:15
  • Real Sociedad-Leganes19:30
Tüm maçlar için tıklayın
Cum.
 1X2 ...
14:00243
PERTH GLORY BRISBANE ROAR1.254.605.50
14:00242
LASK LINZ ST POLTEN1.354.005.00
15:00251
HERMANSTADT CSU CRAIOVA3.202.901.85
15:30253
SOUTHEND PORTSMOUTH3.203.001.80
16:00255
NOTTS COUNTY MANSFIELD3.103.101.80
    İlginizi ÇekebilirX