19.06.2017 - 08:21 | Son Güncelleme: 19.06.2017-8:23 A-A+

Genç modacılar tüm hünerlerini sergiledi

MÜGSF(Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi) Tekstil Bölümü öğrencilerinin Diploma Projeleri kapsamında hazırladığı sergi ve defile  GRAND PERA “Cercle Dorient” binasında gerçekleştirildi.

Genç modacılar tüm hünerlerini sergiledi

Genç modacılar tasarımlarıyla büyük beğeni topladılar. 22 tasarımcının tasarımlarının sahnelendiği defile programı Baskı öğrencilerinin kumaş sergisiyle başladı, sonrasında devam eden defilede önce Dokuma kumaşlar, devamında ise birbirinden farklı yorumlarla oluşmuş giysi tasarımları sahnelendi. Davetlilerin büyük ilgi gösterdiği defileye İhracatçı birlikleri, dernekler, markalar ve ünlü tasarımcılar destek verdi. Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, İTHİB, ATHİB, TETSİAD gibi meslek birliklerinin yanısıra Yasin Soy, Sabit Akkaya, Mehmet Yıldırım, Simay Bülbül, Özgür Masur, Özlem Süer gibi usta isimler ve Ören Bayan, Kartopu, Mısela, Gülay Makine, Botaş ve Grand Pera gibi kurumlar öğrencilere büyük destek verdiler.
 

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.