Gençlerde tehlike gittikçe büyüyor!

Amerika'da yapılan bir çalışma kapsamında gençlerde hipertansiyonun oldukça hızlı bir şekilde yaygınlaştığı ortaya çıktı. Peki hipertansiyondan nasıl kurturulur. İşte 3 altın öneri!

Gençlerde tehlike gittikçe büyüyor!
Limon kabuğu mucizesiLimonun faydaları saymakla bitmez. Peki, doğa mucizesi limonun suyunu sıkıp kabuğunu atıyor musunuz? Bu yazıyı okuduktan sonra asla limon kabuğunu atmayacaksınız. İşte limondan daha faydalı olan limon kabuğu mucizesi hakkında tüm bilinmeyenler...
Erkeklerde kısırlığa sonGünümüzde her geçen gün ilerleyen tıp teknolojisi sayesinde dileyen herkes baba olabiliyor.
Fibromiyalji nedir nedir, belirtileri nelerdir?Son zamanlarda çok fazla merak edilen ve Lady Gaga hastalığı olarak bilinen fibromiyalji hastalığı, tüm dünya tarafından merak edilmeye başladı. Sizde henüz fibromiyalji hastalığı hakkında bilgi sahibi değilseniz ve fibromiyalji nedir fibromiyalji belirtileri nelerdir sorusunu sizler için cevaplayacağı. fibromiyalji nedir, belirtileri nelerdir?
Hünnap meyvesinin faydalarıHünnap ülkemizde insanlar tarafından pek fazla duyulmamış bir meyve türüdür. İnsan sağlığı açısından oldukça önemli bir yer tutan hünnap Çin de eski çağlardan beri alternatif tıp yöntemi olarak kullanılmaktadır. Hünnap nedir, hünnabın faydaları nelerdir diye merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız içeriklere göz atabilirsiniz.
Ayurvedik detoks nedir?Ayurvedik detoks bir içsel arınma deneyimidir. 'Yaşamın bilimi' anlamına gelen ayurveda; vücudumuzu, zihnimizi ve ruhumuzu gelişmeyi öğretir. Ayurvedik detoks sayesinde toksinlerden arının.
Uzun süreli ilişkilerde cinsellikSouthampton Üniversitesi'nin yaptığı araştırma uzun süreli ilişkiler yaşayan kadınlarla alakalı şaşırtıcı bir sorunu ortaya çıkardı.
Et yiyen örümcek ‘’sarı ömer’’ örümceğiEt yiyen örümcek olarak bilinen sarı ömer örümceği hakkında çok fazla söylenti mevcut. Bu örümcekler doğadaki canlılar için ve insan sağlığı için oldukça tehlike oluşturan böcek türleri arasında yer almaktadır. Et yiyen örümcek hakkında bilgi sahibi değilseniz birazdan vereceğimiz bilgilerden sonra et yiyen örümceklere dair her konuda bilgi sahibi olacaksınız.
Mavi, Kıvanç Tatlıtuğ ve Megan Williams’lı Black efsanesiyle nefes kesiyorMavi, Black efsanesiyle en hızlı jeans serisini tanıttı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Megan Williams’lı yeni reklam filmi "Çok mu Çok Yeniyiz" hızıyla nefes kesiyor.