Osmaniye

Yerel Haber
07 Ekim 2017 - 11:01

Gençlik Liderleri Köy Camisinde Temizlik Yaptı

IHA

Osmaniye Gençlik Merkezi üyesi gönüllü gençleri, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası”nda Bahçe İlçesi İnderesi Köyüne ziyaret gerçekleştirdi.
“Merkezim Her Yerde”, “Gençlik Merkezleri Akademileri”, “Kulüp Faaliyetleri” ve “Gönüllülük Faliyetleri” çerçevesinde gerçekleştirilen ziyarette gençler köy camiinde temizlik yapıp, köy sakinleri ile sohbet ettiler.
Gençlik Liderleri, köy sakinlerine ve gençlere Gençlik Merkezleri faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.
Köy sakinleri, böyle etkinliklerde hatırlandıklarından dolayı memnuniyetlerini belirterek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’e, Bahçe İlçe Müftüsü İsmet Kalkan’a, Osmaniye Gençlik Merkezi çalışanlarına ve gençlere teşekkür ettiler.
Etkinlik sonrasında gençler, camii İmam Hatibi Muhammet Mirci’nin cami ve gençler ile ilgili çatı onarımı, minare, kitaplık ve kitap gibi taleplerinin tedarik edilmesi gibi ihtiyaçları ile ilgili gönüllülük faaliyeti başlatarak hayırseverleri bu taleplerin yerine getirilmesi için yardımda bulunmaya davet ettiler.

OsmaniyeYerel Seçim Sonuçları

Osmaniye Hava Durumu

20°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.