Çanakkale

Yerel Haber
08 Mart 2018 - 12:54

Gestaş'tan Kadınlara Özel Jest

IHA

Çanakkale boğazı ve adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ Deniz Ulaşım A.Ş., 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla 14 iskelesinde eş zamanlı olarak kadın yolculara karanfil dağıttı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla GESTAŞ Deniz Ulaşım A.Ş., 14 iskelesinde kadın yolculara karanfil dağıttı. Ayrıca, Çanakkale Feribot İskelesi’nde karanfil dağıtımının yanı sıra canlı müzik eşliğinde çeşitli ikramlar yapıldı.
GESTAŞ Deniz Ulaşım A.Ş.Genel Müdürü Volkan Uslu’da GESTAŞ’ın resmi internet sitesinden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan bir mesaj yayınladı. Uslu mesajında; "Sevgi, hoşgörü, duyarlılık, merhamet, şefkat gibi insani değerlerin temsili kadınlar, iş hayatından aile hayatına hayatımızın mihenk taşlarıdır. Toplumların temelini oluşturan ailenin kurucusu kadınlarımız, annelik gibi yeryüzündeki en kutsal görevi de yerine getirmektedir. Huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşı olan kadınlarımızın, hayatın her kademesinde etkin bir şekilde olması, üretime katkı sağlaması bizler için onur ve gurur kaynağı olmuştur. Eğitim seviyesinin yükselmesi, ekonomik büyümenin gerçekleşmesinde kadınların rolü oldukça fazladır. Bizlere de kadınların ailesine ve topluma önemli katkılar sağlaması, ülkenin kalkınmasında önemli rol alabilmeleri için her türlü fedakarlığı yapmak düşer. Çünkü kadınlarımızın emeği, değerlerimize değer katar. Emekleriyle GESTAŞ’ın değerine değer katan 57 kadın çalışanımız ve tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun" ifadelerine yer verdi.

ÇanakkaleYerel Seçim Sonuçları

Çanakkale Hava Durumu

8°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.