19.09.2018 - 09:52 | Son Güncelleme: 19.09.2018-9:52 A-A+

Gökçe Kılınçer geçmişe götürdü

Londra'da müzik çalışmalarını sürdüren vokalist, besteci ve söz yazarı Gökçe Kılınçer, iki yıldır çalışmalarını sürdürdüğü yeni albümünden iki şarkıyı dinleyicilerin beğenisine sundu.

Gökçe Kılınçer geçmişe götürdü

'Sev Derim' ve 'Neyleyim' isimli iki şarkısı 45’lik plak formatında basılan ve aynı zamanda tüm dijital platformalarda yer alan Gökçe Kılınçer, vokal biçimi ve şarkılarının sözleriyle, dinleyiciyi geçmişe götürüyor.

İki şarkılık maxi single çalışmasını 45'lik formatta kaydedildiği ilk halleriyle sunan Gökçe Kılınçer, söz ve müziği kendine ait olan şarkıları Bobina'nın prodüktörlüğünde, kayıt ve miksleri  ise Londra'da bulunan Hicaz Stüdyosu'nda tamamladı.

Gökçe Kılınçer'in 2018 yılının sonunda dinleyici ile buluşacak olan ikinci stüdyo albümü öncesi yayınladığı 'Sev Derim' ve 'Neyleyim' şarkıları, Hicazplaks etiketiyle 14 Eylül'de tüm dijital platformlarda ve plak formatıyla tüm müzik marketlerde yerini aldı.

Bilgi YarışmasıBir futbol maçında takımların kaçar oyuncu değiştirme hakkı vardır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Tenise benzer ve tüylü bir topla oynan oyun hangisidir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.