Google Konferansındaki İlk Türk!

20.05.2013'de eklendi20.05.2013-14:59 'de güncellendi
Google’ın her sene geleneksel olarak düzenlediği geliştiricilere özel etkinlik olan Google I/O Geliştirici Konfresansına bu sene Türkiye’den sadece Tamindir.com katıldı.

Google I/O konferansında geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu servisler hakkında son bilgileri paylaştı. Önümüzdeki yılların teknolojik gelişmelerine bir ışık yakan bu konferansın sektörde oldukça saygın bir yeri var.

Dünya genelinde  onlarca saygın ve önde gelen teknoloji firmasının davetli olarak katıldığı etkinliğe Türkiye’den sadece Tamindir.com’u  davet etti. Tamindir,CNT İnteraktif Bilgi Teknolojileri  şirketinin sitelerinden biri ve yaklaşık 10 yıldır Türkiye’deki internet kullanıcılarının severek kullandığı bir teknoloji platformudur. Google I/O etkinliğinin birinci ve üçüncü gününde stand açan Tamindir.com, Kurucusu ve CEO Caner Bayraktar tarafından temsil edildi.

Google I/O konferansı 15 Mayıs-17 Mayıs 2013 günleri arasında gerçekleştirişdi. Etkinlik Amerika Birleşik Devletlerinin San Francisco kentinde yapıldı.

Detaylı bilgi için tıklayın!

 

Bu makaleye ifade bırak