Teknoloji
21.04.2017 - 13:49 | Son Güncelleme: 21.04.2017-13:53

GoPro'dan 360 derece kayıt yapabilen kamera 'Fusion'

Kısa süre önce ilk drone modeli Karma’yı Avrupa’da satışa sunan GoPro, Fusion adında 360 derece fotoğraf ve video çekmeye imkan tanıyan yeni kamerasını tanıttı.

Sitene Ekle

Altı adet GoPro kameranın tek bir kamerada toplanmış hali GoPro Fusion, 5.2K çözünürlükte VR ve VR olmayan video ve fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliyor. GoPro Fusion’u GoPro kurucusu ve CEO’su Nicholas Woodman, çok yönlü küresel yakalama teknolojisinin en gelişmiş hali olarak tanımlıyor. Kamerada VR olmayan bir fotoğrafı OverCapture özelliğini kullanarak çekebiliyorsunuz. 

Fusion, önümüzdeki yaz şirketin bazı ortakları tarafından test edilecek. GoPro, Fusion’ı test etmek isteyen profesyonel içerik oluşturucularından, markalardan ve ajanslardan gelen başvuruları da kabul ediyor. Bu yılın sonlarına doğru sınırlı sayıda satışa sunulması planlanan kameranın diğer teknik özellikleri, aksesuarları veya satış fiyatı henüz belli değil. Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!


Yorum Yazın
Gönder
"Atın Beni Denizlere" şarkısı hangi sanatçımıza aittir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX