08.10.2014 - 11:32 | Son Güncelleme: 09.10.2014-8:30 A-A+

Güldür Güldür ekibi Olur Olur filminde de güldürecek!

Eser Yapım yapımcılığında çekilen ‘Olur Olur’un yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturuyor. Güldür Güldür ekibi yakında sinemalarda olacak Olur Olur adlı film izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Güldür Güldür ekibi Olur Olur filminde de güldürecek!

Televizyon ve tiyatro sahnesindeki çalışmalarının yanı sıra sinemada da seyircisini gülmeye alıştıran Alper Kul’un yeni projesi ‘Olur Olur’da bir ‘Süper Kahraman’…

Yeni sezonda en çok konuşulacak filmlerden biri olan ‘Olur Olur’da aksiyon dolu sahneler var! Eczacı kalfası Ali’nin (Alper Kul) ,çocukluk aşkı Azra (Ayça Varlıer) ve çocukluk gruplarının sinir bozucu derecede ‘başarılı’ karakteri Ferhat’la (Taner Ergör) arasında geçen sahneler izleyiciyi kahkahaya boğacak.

İstanbul’un çeşitli semtlerinde yapılan çekimlerin bazıları Amerikan aksiyon filmlerini aratmadı. Ali karakterine can veren Alper Kul, bir ‘Süper Kahraman’ edasıyla otomobillerin üzerinden atladı, trafik tabelalarıyla havalarda uçtu, rol arkadaşlarını sırtlayıp koştu…

Bol sürprizli hikayesiyle izleyiciye keyifli bir deneyim vaad eden, Eser Yapım yapımcılığında çekilen ‘Olur Olur’un yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu otururken filmde Alper Kul’un tiyatro sahnesi ve ekranda Güldür Güldür’de birlikte rol aldığı arkadaşları  Onur Buldu, Onur Atilla, Aylin Kontante,Aziz Aslan ile yine seyircinin ekranlardan aşina olduğu Şinasi Yurtsever,Taner Ergör,Ayça Varlıer,Yılmaz Gruda,Mehmet Özgür,Selin Yeninci,Jale Aylanç,Ayten Uncuoğlu gibi önemli isimler rol alıyor. Eser Yapım tarafından çekilen Olur Olur 7 kasımda sinemalarda olacak…Bilgi Yarışması2000 yılında Ağrı Dağı tırmanışında düşerek ölen dağcımız kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.