14.09.2018 - 23:03 | Son Güncelleme: 14.09.2018-23:08 A-A+

Gülperi dizisinin konusu! Gülperi dizisi oyuncuları

Gülperi dizisi bu akşam Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in yer aldığı Gülperi dizisi ekrana gelen ilk bölüm ile izleyenlerin ilgisini çekmeyi başardı. Peki Gülperi dizisinin konusu ne? Dizinin oyuncuları ve hayat verdikleri karakterler kimler?

Gülperi dizisinin konusu! Gülperi dizisi oyuncuları

Yeni dizi Gülperi bu akşam Show TV ekranında izleyenleri ile buluştu. Bundan böyle Cuma akşamları ekrana gelecek olan Gülperi dizisinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen yer alıyor. Gülperi dizisine hayat veren oyuncular ve hayat verdikleri karakterler diziyi izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki Gülperi dizisinin konusu ve başrol oyuncuları kimler?

GÜLPERİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi, ses getiren tanıtımlarına bir yenisini daha ekledi. Gülperi’nin çocuklarının kararını gözyaşlarıyla beklediği heyecan dolu anların ekrana geldiği tanıtımda Avukat Kadir (Timuçun Esen), Yakup’un (Tarık Papuçcuoğlu) karşısına çıkıyor. Kadir’in tehdidine boyun eğmeyen Yakup’un “Hapse mi, mezara mı hep birlikte yaşayıp göreceğiz!” sözleri gerilimi yükseltirken, Gülperi çocuklarını Gaziantep’ten İstanbul’a getiriyor. Yeni evlerine gelen çocukların yaşadığı hayal kırıklığı dikkat çekerken, kızı Bedriye’nin (Aleyna Özgeçen) sert tepkisi Gülperi’yi şoke ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Gülperi, ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. 

GÜLPERİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Nurgül Yeşilçay - Gülperi Çetin
 
Timuçin Esen - Kadir Aydın
 
Tarık Pabuççuoğlu - Yakup Taşkın
 
Ece Sükan - Şeyma Ören Aydın
 
Burak Dakak - Hasan Taşkın
 
Aleyna Özgeçen - Bedriye Taşkın
 
Emir Özyakışır - Can Taşkın
 
Onur Bilge - Ejder Taşkın
 
Gülçin Kültür Şahin - Kader Taşkın
 
Şefika Ümit Tolun - Fatma Taşkın
 
Ezgi Gör - Artemis Aydın

GÜLPERİ DİZİSİ FRAGMANLARI

 

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.