Sinema
03.08.2017 - 16:10 | Son Güncelleme: 03.08.2017-16:12

Gülse Birsel yeni filmiyle geliyor

Gülse Birsel, 2 yıldır uzak kaldığı ekranlara iki yeni projeyle dönmeye hazırlanıyor. Elele dergisine verdiği röportajda hakkında merak edilenleri anlattı.

Sitene Ekle

Gülse Birsel uzun süren sessizliğini bozuyor. Bir film ve bir sitkom projesiyle dönmeye hazırlanan Birsel yakın zamanda gerçekleştireceği  işlerini anlattı.


İzleyicileri tatlı bir aile ve evlenme komedisi beklediğini belirten Birsel; "Bir kısmı İstanbul’da, bir kısmı Adana’da geçiyor. Yönetmeni Ozan Açıktan. Anladığım kadarıyla çok gülünecek. Bu vaadi daha okuma provalarındayken dillendirmek belki yanlış ama senaryoyu okuyup “Çok güldüm” demeyen olmadı henüz ve çok mutluyum. E oyuncu ekibi zaten muhteşem. Engin Günaydın, Demet Evgar var, olağandışı yetenekli insanlar bunlar. İlk defa burada söylüyorum; Erdal Özyağcılar var ve çok heyecanlanıyoruz onunla çalışacak olmamıza. Şevket Çoruh var, bayılırız. Devrim Yakut ve Fatih Artman var, ikisinin de hayranıyım. Derya Karadaş var ki hayatta en çok güldüğüm oyunculardan biri. Devin Özgür Çınar, Arif Erkin, Ünal Yeter, Rıza Akın, Erdal Cindoruk, Ayta Sözeri, Su Kutlu... Hangi birini sayayım? star kadro. Ben de oynuyorum tabii" diye konuştu.

Diğer yeni projeler neler? sorusuna ise; 

- Kışın bir de yeni sitcom olacak. Onun hazırlıkları da başladı. diye belirtti. 
 


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    "Seni Bana Yazılmış Bir Şarkı Zannettim" verilen sanatçılardan hangisine aittir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX