07.12.2018 - 08:35 | Son Güncelleme: 07.12.2018-8:36 A-A+

'Gülü seven dikenine katlanır'

Hamdi Alkan'ın oyuncu eşi Selen Görgüzel, sosyal medyada paşlaştığı mayolu ve bikinili fotoğraflarına gelen olumsuz yorumlar ve ünlü yönetmenin bu paylaşımlar hakkındaki düşüncesi bir kez daha gündeme geldi.

'Gülü seven dikenine katlanır'

Milliyet Gazetesi'nden Özay Şendir'in, "Gülü Seven Dikenine Katlanır" başlıklı yazısı şöyle:
"İnsanların, ‘birinin eşi’ ya da ‘çocuğu’ diye anılması veya tanınması, can sıkıcıdır her zaman. Selen Görgüzel de bu açıdan canının sıkkın olması muhtemel isimlerden biri.
Kamuoyu onu ‘Hamdi Alkan’ın eşi’ diye tanıdı, hatta sosyal medyada paylaştığı fotoğraflara müdahale etmesini falan da istedi. Ayıp bulurum böyle konulara girmeyi, o dönem hiç yazmamıştım, yazmam da... Ancak Selen Hanım fotoğraflarına gelen yorumlardan, hakarete varan kısmından rahatsızlığını dile getirince yazma ihtiyacı duydum.
Öncelikle hakaret, özellikle de cinsel göndermeli mesajlar elbette can sıkar ve kınanması gerekir. 'Hakaret işitmek istemiyorsan sen de böyle bikinili fotoğraflar paylaşma' demek de hakaret edenlere ödül olur, o da bir seçenek değil. Ancak sosyal medyada paylaştığınız şeyleri yoruma kapatmak da mümkün.
Övgü dolu yorumları görmek için bu seçeneği kullanmadığınızda, ister istemez can sıkan yorumları da okumak zorunda kalıyorsunuz işte!
Yani gülü seven dikenine katlanır durumu..."
Bilgi YarışmasıAtatürk'ün annesinin adı nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.