Ankara

Yerel Haber
05 Ekim 2017 - 16:08

Gümrükçüoğlu, Beşikdüzü'nde İncelemelerde Bulundu

TRABZON (AA) - Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Beşikdüzü'nde çeşitli temas ve incelemelerde bulundu.

Yapımı devam eden cezaevi inşaatını inceleyen Gümrükçüoğlu, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alarak, cezaevine yapılacak bağlantı yolu güzergahının keşif çalışmalarını da yerinde inceledi.

Gümrükçüoğlu, Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi'nde de incelemelerde bulunarak, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesince yapımı devam eden yol çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Beşikdüzü Belediyesi tarafından yaptırılan teleferik projesi hakkında ilçe Belediye Başkanı Orhan Bıçakcıoğlu ve yetkililerde bilgi alan Gümrükçüoğlu, Beşikdüzü'nde çalışmalarına aralıksız olarak devam ettiğini ve cezaevi inşaatının tamamlanma aşamasına gelindiğini belirtti.

Gümrükçüoğlu, bağlantı yolunu da inşa edeceklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Organize Sanayi Bölgesi'nde yol çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Oldukça kaliteli asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Beşikdüzü'nde önemli bir ivme kazandıracak olan teleferik inşaatımızda devam ediyor. Tüm imkanlarımızla Beşikdüzü'nün hizmetindeyiz."

Gümrükçüoğlu'nun Beşikdüzü ilçesindeki temasları sırasında Trabzon Başsavcısı Mithat Kutanoğlu da yer aldı.

AnkaraYerel Seçim Sonuçları

Ankara Hava Durumu

18°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.