1-2 Aralık ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

1-2 Aralık tarihlerinde düzenlenen ATA AÖF sonuçları ile ilgili öğrencilerin gözü kulağı sınav sonuçlarında. Peki bugün açıklanması beklenen ama henüz açıklanmayan ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

1-2 Aralık ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

1-2 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınavıyla ilgili sonuçların açıklanması bekleniyor. Vize sınavı sonuçlarını merak eden öğrenciler Atatürk Üniversitesi'nin açıklamasını bekliyor

BUGÜN AÇIKLANABİLİR Mİ?

Vize sonuçları için kesin bir tarih verilmemiş olsa da daha önce Atatürk Üniversitesi'nin yaptığı açıklamada, sonuçların sınavdan sonraki 2 hafta içerisinde açıklanacağı ifade edilmişti. Dolayısıyla verilen sürenin sonuna yaklaşılırken öğrenciler de "Sonuçlar bugün açıklanacak mı?" sorusunun cevabını arıyor. sonuçların açıklandığının duyurulmasından sonra öğrenciler OBS sistemine girerek aldıkları puanı görebilecek.

FİNALLER NE ZAMAN?

ATA AÖF final sınavları 19-20 Ocak 2019 tarihlerinde, bütünleme sınavları ise 23-24 Şubat tarihlerinde düzenlenecek.

SONUÇLAR ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bebeklerini cami avlusuna bırakan anne baba kameradaAdıyaman’da iki aylık bebeklerini sevdikten sonra camiye bırakan anne ve baba kameralara yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber