Geri Dön

14 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Haftada iki kez yapılan Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar canlı yayında açıklandı. Sayısal Loto oynayanlar, 'Sayısal Loto çekiliş sonuçları 14 Aralık' araması yapmaya başladı. İşte Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

14 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen Sayısal Loto çekiliş sonuçları için heyecan sona erdi. Sayısal Loto oynayan vatandaşların sabırsızlıkla beklediği Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Sayısal Loto oyunu çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

  • (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
  • (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
  • (6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI BELLİ OLDU 

9 - 22 - 24 - 25 - 39 - 40

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Samsun'da evinde yakılarak öldürülen Cindi'nin katil zanlısı Bursa'da yakalandıSamsun'un Kavak ilçesinde 2017 yılında evinde çıkan yangında yaşamını yitiren Şaver Cindi'nin (79), cinayet zanlısı Fikret C. (52), oğullarını ziyarete geldiği Bursa'da yakalandı. Gözaltına alınan şüpheli, cinayet suçlamasını kabul etmedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber