211 filmi konusu ve başrol oyuncuları

211 filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda York Alec Shackleton yer alıyor. Başrollerinde Oscar ödüllü Nicolas Cage'nin yer aldığı ABD yapımı film adını hırsızlık için kullanılan polis kodu 211'den alıyor. Peki 211 filminin başrollerinde hangi isimler yer alıyor?

211 filmi konusu ve başrol oyuncuları

211 filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Nicolas Cage, Velizar Binev, Dwayne Cameron, Michael Rainey Jr. Amanda Cerny, Cory Hardrict, Sophie Skelton, Ori Pfeffer yer alıyor.

 211 FİLMİ KONUSU

İsmini Kaliforniya eyaletinin hırsızlık ihbarı için kullandığı polis kodu 211'den alan aksiyon filmi, polis teşkilatı tarihindeki en uzun ve en kanlı gerçek hikayelerden birini esin kaynağı olarak alıyor. Memur Mike Chandler ve genç bir sivil yolcu kendilerini oldukça talihsiz bir konumda bulur. İkili, eğitimli ve ağır silahlı erkeklerden oluşan korkusuz bir hırsız çetesinin giriştiği cüretkar bir banka soygununun ortasında kalır. Duruma karşı tamamen hazırlıksız ve savunmasız olan ikili nasıl hayatta kalacaktır?

 

Genç kız yolda bulduğu 13 bin doları getirdi, kuyumcu sahibini bulduİstanbul Kartal’da yolda içinde 13 bin dolar olan bir zarf bulan genç kız, "Ben bunu yerde buldum sanırım sizin olabilir' diyerek kuyumcuya bıraktı. Paranın fotoğrafını çeken, sosyal medyada paylaşan kuyumcu, zarftaki dekonttan yola çıkarak sahibine ulaştı. Parayı sahibine veren Kuyumcu, " Bence parayı bulup getiren ve teslim eden kız benden daha gurur kaynağı. Alkışlanacak biri varsa bence o kız olmalı. Bu, bir zincirleme iyilik oldu." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber