Açıköğretim Fakültesi sınavı saat kaçta? AÖF sınava giriş belgesi nasıl alınır?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi sonu sınavları bu hafta sonu gerçekleştiriliyor. Pazar günü gerçekleştirilecek olan sınav ile birlikte bahar dönemi final sınavları da tamamlanmış olacak. AÖF sınavlarına katılacak olan öğrenciler, sınav giriş belgeleri ve sınav saatleri için internette arayışa geçti. Peki AÖF sınavları saat kaçta? AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

Açıköğretim Fakültesi sınavı saat kaçta? AÖF sınava giriş belgesi nasıl alınır?

2018-2019 Öğretim Yılı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz dönemi sınavları sonrasında, Bahar Dönemi sınavları için heyecan başladı. AÖF Bahar Dönemi ara sınavları 13-14 Nisan 2019 tarihlerinde uygulanırken, AÖF Bahar Dönemi sonu sınavları 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde uygulanacak.İşte AÖF sınavları hakkında merak edilenler...

AÖF SINAVLARI SAAT KAÇTA?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi sonu sınavları, iki oturum halinde gerçekleşecek.

AÖF sabah oturumları 09.30'da başlıyor. Öğleden sonra yapılacak oturum ise 14.00'te yapılacak.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

2018-2019 Öğretim Yılı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınavlarının giriş belgelerine AÖF öğrenci girişinden erişim sağlanıyor.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

2018-2019 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı 27 Temmuz 2019 tarihinde uygulanacak.

Çocuk parkında pitbull dehşeti!İstanbul Küçükçekmece'de dedesiyle birlikte parka oyun oynamaya gelen 7 yaşındaki çocuğa, pitbull cinsi köpek saldırdı. Vatandaşlar çocuğu, köpeğe sopalarla vurarak kurtarabildi. Korku dolu anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber