Afili Aşk 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Afili Aşk 2. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu akşamki bölümünde Ayşe'nin ağabeyleri Kerem ile yemek yemek isteyince ortalık karıştı! Peki Afili Aşk 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Afili Aşk 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AFİLİ AŞK 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayşe'nin ağabeyleri Kerem ile yemek yemek isteyince ortalık karışıyor! Samet ve Erkut, kardeşlerinin evleneceği adamı daha iyi tanıyabilmek için Kerem ile yemek yemek istiyor. Bu durumu Muhsin Bey'e söyleyen Samet olumlu cevap alıyor ancak Kerem bu durumdan oldukça rahatsız oluyor! Olayı kendi lehine çevirmek isteyen Kerem bir plan yapıyor ve kendisini Ayşe'nin ağabeylerine farklı biriymiş gibi tanıtıyor. Kerem'in planı başarılı olunca işler iyicene karışıyor! Öte yandan Muhsin Bey, Kerem'e bir teklifte bulunuyor! Eğer Ayşe ile evlenirse şirketin başına geçebileceğini söylüyor. Kerem ise çaresiz kalınca soluğu Ayşe'nin yanında alıyor ve onun kurduğu bu oyuna katılmayı teklif ediyor! Ayşe ve Kerem ne yapacak?

AFİLİ AŞK 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sevilen dizi Afili Aşk'ın 3. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Kadıköy’de tekne kurtarma operasyonuDenizde Arama Kurtarma (DAK-SAR) ekipleri Kadıköy açıklarında karaya oturan tekneyi kurtardı. Kurtarma anı kameralara saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber