Afra Saraçoğlu kimdir?

Son dönemin en ünlü oyuncularından biri olan Afra Saraçoğlu ile ilgili merak edilen her şeyi sizler için derledik. Peki güzel oyuncu Afra Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında?

Afra Saraçoğlu kimdir?

Adını başarılı projelerle duyuran Afra Saraçoğlu kimdir? Afra Saraçoğlu ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR?

1997 doğumlu güzel oyuncu Afra Saraçoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitimini sürdürmektedir.

Medya’da ve magazin dünyasında güzelliği ile sıkça Adriana Lima’ya benzediği yazılıp çizilmektedir.

Afra Saraçoğlu ilk sinema deneyimini ünlü sanatçı Özcan Deniz ile birlikte İkinci Şans isimli sinema filminde gerçekleştirmiştir.

Afra Saraçoğlu kimdir

Daha sonra ise Kötü Çocuk sinema filminde Tolga Sarıtaş ile birlikte başrol oynamıştır.

2017 yılında ise Fazilet Hanımın Kızları dizisinde rol alan Afra Saraçoğlu dizide Ece karakterini canlandırmıştır.

Afra Saraçoğlu baba tarafından aslen Balıkesir Edremit’lidir.

Ailesinin Fenerbahçe’li olması ve Fenerbahçe’de büyümüş olması nedeniyle Fenerbahçe takımını tuttuğunu belirten güzel oyuncu ayrıca bir anı defteri tuttuğunu ve gün içinde kendisini ne etkilediyse onları kaleme aldığını belirtmiştir.

Karabağlar'daki yangından geriye kapkara bir tablo kaldıİzmir'in Karabağlar ilçesinde, geçen pazar günü çıkıp, şiddetli rüzgarın etkisiyle hızla büyüyen, 53 saat süren çabalar sonrasında kontrol altına alınan yangında soğutma çalışmalarına devam ediliyor. Bölgede nöbet bekleyen ekipler, zaman zaman tüten ve alev alan bölgelere anında müdahale edip söndürüyor. Bu arada 500 hektarlık alanda etkili olan yangında 50 yıllık çam ağaçları tamamen yandı, geriye ise kapkara, acı bir tablo kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber