Afroditi Skadifa kimdir, kaç yaşında? Survivor eleme adayı

Survivor'da bu hafta kaybedilen dokunulmazlık oyunlarının ardından Afroditi Skadifa eleme adayları arasında yer aldı. Beyaz takım için mücadele eden Afroditi Skadifa, kaybedilen dokunulmazlık oyunlarının ardından Nikos ve Kyriakos ile birlikte üç eleme adayları arasından biri oldu. Peki Afroditi Skadifa kimdir?

Afroditi Skadifa kimdir, kaç yaşında?  Survivor eleme adayı

Survivor'da beyaz takım için mücadele eden Afroditi Skadifa bu hafta gerçekleştirilen iki dokunulmazlık oyununun ardından gerçekleştirilen konseyde eleme adayı olarak gösterilen üç yarışmadacudan biri oldu. Afroditi Skadifa, Survivor'da gösterdiği başarılı performans ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

AFRODİTİ SKADİFA KİMDİR?

Afroditi Skafida 36 yaşında ve Atina’da yaşıyor. Profesyönel olarak antrenörlük yapıyor. İki kez Olimpiyat Oyunları'na katılmış ve sırık atlamada birçok madalyaları var. Kendini dinamik ve doğal bir kadın olarak tanımlıyor. Zorlukları seven bir atlet ve yarışmada olduğu süre içinde onu hiçbir şey korkutamaz.

Afroditi Skadifa kimdir, kaç yaşında  Survivor eleme adayı

Afroditi Skadifa kimdir, kaç yaşında  Survivor eleme adayı

Akıllanmıyorlar! Sosyal medyada büyük tepki çektiİzmir'de, düğün konvoyundaki bir grup, Konak Tüneli'nde otomobillerini durdurup, araçlarından inerek, ağır cezaları göze alarak halay çekti. Trafiği felç eden anlar, diğer sürücüler tarafından cep telefonu kameralarıyla görüntülenip, sosyal medyada paylaşıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber