Ağar’dan ‘Dündar’ ricası

Dava dosyasına giren telefon konuşmaları arasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile eski bakanlardan Mehmet Ağar’ın yaptığı bir görüşmede yer aldı

Ağar’dan ‘Dündar’ ricası

26 Mart 2011 tarihinde yapılan görüşmede, Ağar “ortak arkadaş” olarak belirttiği, “uzun boylu, sarı saçlı ve mavi gözlü” kişinin (Uğur Dündar) kendisiyle ilgili konuşmaması için Yıldırım tarafından uyarılmasını istiyor:
Mehmet Ağar: Ne yapıyorsun, iyisin?
Aziz Yıldırım: İyiyim.
M.A: Yav dediğim konuyu, o çocuğa söyleme şimdi, ona bir hayal kırıklığı olmasın zaten moralize şimdi
A.Y: Yok, yok.
M.A: Onu söyleme, bir de o yemekte ortak arkadaş var ya, o biraz televizyonlarda bir, bizle ilgili, onu da bir ufak izah etsen iyi olur yani, gereksiz şeyler yapmaması iyi olur.
A.Y: Hangisi ya?
M.A: Uzun boylu, sarışın mavi gözlü arkadaş.
A.Y: Ne diyor bilmiyorum ki, dinlemedim ben.
M.A: Yav bu son geveze p...t ile ilgili, yani bir iki birşey olmuş, ben yoktum burada. Yani bizi dışında tutsa iyi olur o işten.
A.Y: İyi yarın kongre var, ona gideceğim, Adnan aradı rica etti.
A.Y: Allah yolunuzu açık etsin.

Uçakları düştü, okyanustan bir helikopter ile kurtarıldılarABD'de David Lesh isimli pilot ve arkadaşının bulunduğu küçük uçak, Pasifik Okyanusunda Half Moon Körfezinde suya düştü. Uçağın suya düşme anları, bir başka uçağı kullanan Owen Leipelt tarafından kaydedildi. Uçaktan yara almadan kurtulan Lesh ve arkadaşının sudan kurtarılma görüntülerini ise kendileri kaydetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber