Geri Dön

Ajan Salt filmi konusu ve başrol oyuncuları

Ajan Salt filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 2010 ABD yapımı olan film Ajan Salt'ın yönetmen koltuğunda Phillip Noyce yer alıyor. Başrolünde dünyaca ünlü yıldız Angeline Jolie'nin yer aldığı Ajan Salt filminde ünlü yıldız seksi bir federal ajanı canlandırıyor. Peki Ajan Salt filminin başrollerinde hangi isimler yer alıyor?

Ajan Salt filmi konusu ve başrol oyuncuları

Ajan Salt filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Angelina Jolie, Liev Schreiber, Chiwetel Ejiofor, Daniel Olbrychski, Andre Braugher, August Diehl, Yara Shahidi ve Zoe Lister-Jones yer alıyor. 2010 yılında vizyona giren Ajan Salt filmi Türkiye'de vizyonda kaldığı 14 hafta boyunca 252.612 seyirci tarafından izlendi ve 2.368.052,00 TL hasılat elde etti.

AJAN SALT FİLMİ KONUSU

Angelina Jolie'nin seksi bir federal ajanı canlandırdığı "Ajan Salt", kumpasa getirilen bir CIA mensubunun hikayesini anlatıyor. Evelyn Salt (Jolie), idealist bir ajandır ve görevi, şerefi ve ülkesi üzerine yemin etmiş bir devlet görevlisidir.

Ancak bir itirafçı onu zor durumda bırakacaktır. Çünkü bu kişi, Salt'ın Rus ajanı olduğunu iddia etmektedir. Bu suçlamayla adeta bağlılığı test edilecektir. Salt sahip olduğu tüm gizli görev tecrübesini kullanarak kendini temize çıkarmak amacıyla kaçar. Salt'ın masum olduğunu kanıtlamak için gösterdiği tüm çaba hakkındaki şüpheleri arttıracak ve geriye yanıtlanması gereken bir tek soru bırakacaktır; Salt kimdir? Süreç içinde, Salt'ın bile yeni keşfedeceği gerçekler gün yüzüne çıkacaktır.

7 yaşındaki çocuk okuldaki hücrede darp edildiABD'de bir okulda çocukların cezalandırılması için hücre yapılması ve burada 7 yaşındaki bir çocuğa uygulanan şiddetin görüntüleri ülkeyi ayağa kaldırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatılması sonrası, çocuğa şiddet uygulayan görevli intihar etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber