ALES/2 sınavı ne zaman? ALES/2 sınav giriş belgeleri yayımlandı mı?

ALES/2 sonbahar sınavı ne zaman sorusu öğrenciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. 24 Temmuz 2 Ağustos tarihleri arasında başvuruları alınan ALES/2 sınavının tarihi adaylar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki ALES/2 sınavı ne zaman?

ALES/2 sınavı ne zaman? ALES/2 sınav giriş belgeleri yayımlandı mı?

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı ne zaman sorusu öğrenciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. 24 Temmuz 2 Ağustos tarihleri arasında başvuruları alınan ALES/2 sınavı için adaylar sınav tarihini araştırmaya devam ediyor. ALES/2 sınavının başvuru tarihi ÖSYM tarafından duyuruldu

ALES/2 SINAVI NE ZAMAN?

ALES/2 sınavı ne zaman sorusu araştırılmaya devam ediyor. Akademik kariyer düşünen adayları yakından ilgilendiren ALES/2 sınavı 30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 10:15'te başlayacak olan ALES/2 sınavı 150 dakika sürecek.

ALES/2 SINAV GİRİŞ BELGESİ YAYIMLANDI MI?

30 Eylül'de gerçekleştirilecek olan ALES/2 sınav giriş belgesinin sınavdan bir hafta önce adaylara duyurulması bekleniyor. ÖSYM tarafından ALES/2 sınav giriş belgeleri resmi site üzerinden duyurulacak.

Yaşayan tarih Ayşe nine...Muğla’nın Menteşe ilçesi kırsal Gülağzı Mahallesi'nde yaşayan Ayşe Uçar’ın nüfus cüzdanındaki doğum tarihi 28 Temmuz 1907. Fenerbahçe ile yaşıt Türkiye’nin yaşayan tarihi 113 yaşındaki Ayşe nine, yaşamı boyunca 3 padişah, 27 başbakan ve 12 cumhurbaşkanı gördü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber