ALES geç başvuru ücreti ne kadar? ALES geç başvuruları ne zaman?

ÖSYM, binlerce adayı yakından ilgilendiren ALES geç başvuru tarihi ile ilgili merak edilen tüm soruları cevapladı. Peki ALES geç başvuru tarihi ne zaman ve başvuru ücreti ne kadar? İşte hem bu soruların cevapları hem de ALES geç başvuruları ile ilgili tüm ayrıntılar...

ALES geç başvuru ücreti ne kadar? ALES geç başvuruları ne zaman?

ALES geç başvuru işlemleri ne zaman alınacak sorusu ÖSYM tarafından yanıt buldu. Akademik kariyer hedefleyen adayları yakından ilgilendiren ALES sınavı için başvurular 5-13 Mart tarihleri arasında ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden veya ÖSYM büroları aracılığı ile yapılmıştı. ÖSYM tarafından duyurulan ALES geç başvuru tarihi 28 Mart Perşembe günü alınacak.

ALES geç başvuru işlemleri 28 Mart tarihinde ais.ösym.gov.tr adresi veya ÖSYM büroları aracılığı ile alınacak. Adaylar aynı gün içerisinde ALES geç başvuru ücretini elektronik ortamda ödemeler kısmından veya Bankamatikler aracılığı ile yapabilecek. Geç başvuru ücretini yatırmayan adayların başvuruları ise kabul edilmeyecek.

ALES GEÇ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

ALES geç başvuru ücreti 180 Türk Lirası olarak belirlendi.

Sürücü adayı kanala uçtuKarabük'te, yol ortasında bulunan 1,5 metre derinliğindeki dere kanalına düşen otomobilin aday sürücüsü Emir Şan Eken (19), yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber