Ali Kazma ile ‘çay saati’

Sanatçı Ali Kazma, Mısır Apartmanı’ndaki Galeri Nev İstanbul’da açılan sergisi  ‘Çay Saati’nde zamanın mekana yayılışını ritimler aracılığıyla görünür kılıyor.

Ali Kazma ile ‘çay saati’

Sanatçı çekimlerinin çoğunu, 300 bini çay bardağı olmak üzere, günde toplam bir milyon ürünün üretildiği Paşabahçe Cam Fabrikası’nda gerçekleştirdi. Ali Kazma sergilenen eseri ve sanat pratiği hakkında 22 Nisan’da bir de konuşma yapacak. 17.00- 18.00 arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek konuşmaya rezervasyon yaptırmak için selin@galerinevistanbul.com adresine mail atmak yeterli. l

Ölü bulunan çiftçinin evinde 'kimyasal madde' şüphesiAntalya'da, sabah saatlerinde, sosyal medya hesabından 'Dünyaya başkalarının mutluluğunu izlemeye gelmiş gibiyim' paylaşımı yapan çiftçi Ali Abay (45), çiftlik evinde ölü bulundu. Polisin evdeki koku nedeniyle kimyasal madde zehirlenmesinden şüphelenmesi üzerine AFAD ekiplerince inceleme yapıldı. İncelemede herhangi bir bulguya rastlanılmazken, Polis, Abay'ın şüpheli ölümü ile ilgili inceleme başlatıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber