Mucize Doktor fragman | Ali'nin itirafı şaşırtacak

Mucize Doktor 6. yeni bölümünden iki fragman yayınlandı. FOX TV'de ekrana gelen Mucize Doktor yeni bölümünde, Ali, Nazlı'dan sürpriz bekleyecek. Nezlı ise bu duruma şaşıracak. Peki Ali'nin, Adil hocaya itirafı ne olacak? İşte Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı...

Mucize Doktor fragman | Ali'nin itirafı şaşırtacak

Perşembe akşamları yayınlanan Mucize Doktor 6. yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de ekrana gelecek. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde koltuğunun sallandığını hisseden Tanju bütün ekibe ceza verir ve herkes acil nöbetine kalır. Bir zincirleme trafik kazası, acili kaosa boğunca her asistan kendi vakasını üstlenmek zorunda kalır. Demir köşeye sıkıştıkça sıkışır. Ferman ise hastanede çıkan dedikoduların önünü almaya çalışır. Ali, bütün bu koşturmacanın sonunda, kendisiyle ilgili yeni bir şey öğrenir.

MUCİZE DOKTOR FRAGMAN

 

Erdoğan ve Trump'tan ortak basın açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da ortak basın toplantısı düzenledi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile görüşmesine ilişkin, '(ABD ile) Köklü müttefiklik bağımıza uygun bir şekilde ilişkilerimizde yeni bir sayfa açmakta kararlıyız.' dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump'ın gönderdiği mektupla ilgili de 'Mektupları bugün Sayın Başkan'a tekrar takdim ettim.' açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber