Geri Dön

Amerikalı Kız filmi konusu ve oyuncu kadrosu

Amerikalı Kız filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Sinan Çetin'in oturduğu 2018 yapımı film dram komedi türünde çekildi. 86 dakika süren Amerikalı Kız filmi, 1980 darbesi zamanlarında geçen bir dönem filmi olarak öne çıkıyor. Peki Amerikalı Kız filminin oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Amerikalı Kız filmi konusu ve oyuncu kadrosu

Amerikalı Kız filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 1980 darbesi zamanlarında geçen filmde Amerika'dan Türkiye'ye gelen Jenny adlı bir genç kızın bir Türk gencine aşık oluşunu ve aralarında geçen olayları konu alıyor.

1980 darbesi zamanlarında geçen bir dönem filmi. Amerika'dan Türkiye'ye gelen Jenny adlı genç kız burada bir Türk gencine aşık olur. İki genç arasında büyük bir aşk yaşanmasına rağmen, aralarında giderek kültür çatışması doğar. Bu sırada öğrenci olayları büyük bir hız kazanmıştır.

AMERİKALI KIZ FİLMİ OYUNCU KADROSU

Amerikalı Kız filminini oyuncu kadrosunda Mehmet Aslan, Leelee Sobieski, Tunç Okan, Jeroen Krabbe, Doruk Çetin, Rüzgar Çetin ve Melik Akkaya yer alıyor.

Depreme yakalanan vatandaşların yaşadığı panik kameradaSon dakika gelen bilgilere göre; Manisa'da saat 14.26'da 5.1 büyüklüğünde ve 14.45'te 3.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Merkez üssü Kırkağaç olan depremin derinliğinin 11.8 kilometre olarak açıklandı. AFAD'dan yapılan açıklamada merkez üssü Manisa Kırkağaç olan 3.7 büyüklüğünde saat 15.00'te bir depremin daha meydana geldiğini açıkladı. Depremin İstanbul, Çanakkale, Balıkesir, Bursa ve İzmir'de de hissedildiği bildirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaptığı ilk açıklamada herhangi bir yıkımın söz konusu olmadığını açıkladı. "Geçmiş olsun" diyen Soylu, depremin 4.8 olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber