Annemin Yarası filminin oyuncuları kimler? Konusu nedir?

11 Mart 2016'da vizyona giren Annemin Yarası filminin oyuncuları ve konusu merakla araştırılıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusuyla, dram türündeki Annemin Yarası filmi hakkında merak edilenler haberimizde...

Annemin Yarası filminin oyuncuları kimler? Konusu nedir?

Annemin Yarası filminin konusu: Salih on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere kaldığı yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? Soluk soluğa izlenecek Annemin Yarası, Salih’in peşinde umudun izini sürüyor.

Çekimleri, Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan ve Türkiye'de yapılan ' Annemin Yarası' başrollerini Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı Bosnalı Salih’in anne ve babasını arayış hikayesini anlatıyor. Filmin yönetmen koltuğımda Ozan Açıktan oturuyor. Filmin yapımcılığını BKM üstleniyor.

OYUNCULAR KİMLER?

Belçim Bilgin
Rolü : Nerma
Ozan Güven
Rolü : Borislav
Bora Akkaş
Rolü : Salih
Meryem Uzerli
Rolü : Marija
Okan Yalabık
Rolü : Mirsad

Yol kenarında çok sayıda kemik ortaya çıktıBalıkesir'in Bigadiç ilçesine bağlı kırsal Yağcılar-Davutça arasındaki dağ yolunda çok sayıda kemik ortaya çıktı. Kemikleri gören gurbetçi Günay Ermiş, durumun kendisini hem meraklandırıp hem de tedirgin ettiğini, gerekli araştırmaların yapılması istediğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber