AÖF Güz Dönemi sınavı giriş yerleri! AÖF saat kaçta başlayacak?

AÖF adayları için heyecanlı saatler başladı. 24-25 Kasım'da gerçekleşecek olan AÖF sınavları için giriş yerleri sorgulanmaya devam ediyor. Peki AÖF sınavının başlangıç saati nedir? Hangi belgelerin bulundurulması gerekir?

AÖF Güz Dönemi sınavı giriş yerleri! AÖF saat kaçta başlayacak?

AÖF sınavı için adaylar heyecan ve merak dolu bekleyişe başladı. AÖF sınavı giriş yerleri "https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim" internet adresi üzerinden kolayca sorgulanabiliyor.

SINAVLAR SAAT KAÇTA?

İki gün sürecek olan sınavlar iki oturumda gerçekleşecek. Ders ve sınıflara göre değişen sınav saatlerinde sabah oturumları 09.30'da başlayacak. Öğlen oturumları ise saat 14.00'te başlayacak.

SINAVA GİRERKEN GEREKEN BELGELER

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

81 ildeki 90 bin camide şehitler için sela okunduFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminde birlik ve beraberliğin sembolü selalar, bu gece Türkiye  genelinde 90 bin camide tekrar okundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber