AÖF sınav giriş belgesi sorgulama! AÖL sınav yerleri belli oldu

AÖL sınav yerleri belli oldu. Adaylar hafta sonu yapılacak sınavlara nerede gireceklerini öğrenmek için sisteme giriş yaparak sınav giriş belgelerini alabilecek. Peki AÖL sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AÖF sınav giriş belgesi sorgulama! AÖL sınav yerleri belli oldu

Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 2018-1. Dönem sınav yerleri açıklandı.

AÖL SINAV YERLERİ AÇIKLANDI

AÖL 1. dönem sınavları 08 - 09 Aralık 2018 tarihlerinde 3 oturum olarak gerçekleştirilecek. Sınava katılacak öğrencilerimiz Sistemden öğrenci numarası ve şifrelerini girerek sınav giriş belgelerine ulaşabilirler.

SINAV YERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

AÖL 1. DÖNEM OTURUMLARI SAAT KAÇTA?

08 Aralık 2018 Cumartesi

1. Oturum Saat 9.30

2. Oturum Saat 14.00

09 Aralık 2018 Pazar

3. Oturum Saat 14.30

Kataloglu fuhuş çetesi operasyonuna 9 tutuklamaAntalya Kemer Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü ekipleriyle ortaklaşa yaptıkları yaptığı fuhuş operasyonuyla ilgili olarak nöbetçi mahkemeye çıkartılan 10 kişiden 9’u insan ticareti, fuhşa teşvik, fuhşa yer sağlamak iddiasıyla tutuklanırken bir kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Fuhuş çetesinin ağına düşürdüğü ve polis tarafından kurtarılan 21 kadın ise ülkelerine gönderildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber