AÖF sınavı saat kaçta? AÖF bahar dönemi ara sınav giriş yerleri açıklandı!

AÖF bahar dönemi ara sınavı için sınav giriş belgeleri yayınlandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından geçtiğimiz hafta adayların erişimine sunulan AÖF sınav giriş belgelerinin ardından adaylar sınavın saat kaçta başlayacağını merak etmeye başladı. Peki AÖF bahar dönemi ara sınavları kaç oturumda gerçekleştirilecek? Sınav saat kaçta başlayacak?

AÖF sınavı saat kaçta? AÖF bahar dönemi ara sınav giriş yerleri açıklandı!

AÖF bahar dönemi ara sınav tarihlerinin belli olmasının ardından gözler sınavların saat kaçta başlayacağı sorusuna çevrildi. 13-14 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan AÖF bahar dönemi ara sınavı için sınav giriş belgeleri adaylar tarafından Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi sayfası üzerinden öğrenci otomasyonu eklentisine tıkladıktan sonra sorgulanabilecek.

AÖF bahar dönemi ara sınavları 09:30'da başlayacak. Öğleden sonra gerçekleştirilecek oturumlar ise 14:00'da başlayacak. Adayların sınava girecekleri sınav salonlarına bir saat öncesinden gitmesi olası bir olumsuzluk yaşanmaması adına önem taşıyor.

ARA SINAV GİRİŞ YERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ayrıldığı sevgilisini vurup intihar ettiKuşadası’nda emlakçılık yapan sevgilisini pompalı tüfekle yaralayan bir kişi, olaydan bir saat sonra kendini vurarak intihar etti. Hastaneye kaldırılan yaralı kadının hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber