AÖF sınavları saat kaçta? AÖF sınav giriş yerleri nasıl sorgulanır?

AÖF Güz Dönemi sınavları 24-25 Kasım tarihleri arasında gerçekleşiyor. Binlerce öğrencinin katıldığı AÖF sınavları için giriş belgesi arayışları devam ediyor. Peki AÖF güz dönemi sınavının sonuçları ne zaman belli olacak?

AÖF sınavları saat kaçta? AÖF sınav giriş yerleri nasıl sorgulanır?

AÖF sınav saatleri derslere göre değişiyor. AÖF sınavlarına katılırken gereken belgeler, Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi, Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi, Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

AÖF SINAVLARI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

AÖF sınavları sabah 09.30'da başlarken, AÖF öğlen sınavlarının oturumları ise saat 14.00'te başlıyor.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Dehşete düşüren görüntü! Aniden önüne atladı ve...Van’ın Erciş ilçesinde seyir halindeki TIR'ın önüne aniden kendini atan şahıs ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber