AÖF sınavları saat kaçta? AÖF sınav giriş yerleri sorgulama

Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi final sınavları için artık saatler kaldı. 25-26 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan AÖF sınavları için heyecan dorukta. Sınava girecek öğrenciler sınav giriş yerlerini elektronik ortamda sorgulayabiliyor.

AÖF sınavları saat kaçta? AÖF sınav giriş yerleri sorgulama

AÖF sınavları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Cumartesi - pazar günü yapılacak olan AÖF sınavlarına girerken kimlik kartı ve sıanv giriş belgesi bulundurmak zorunlu.


AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Sınav giriş belgeleri ilk olarak Anadolu Mobil uygulamasından ardından da öğrenci otomasyonundan erişime açıldı. Adaylar öğrenci otomasyonuna TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak sıanv giriş belgesinin çıktısını alabilirler.

AÖF büroları da sınavların yapıldığı hafta sonlarında çalışıyor. Sınav giriş belgesini bürolardan temin etmek de mümkün.

SORGULAMA YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF SINAVLARI SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

AÖF final sınavları 25-26 Mayıs tarihlerinde yapılacak. İki gün sürecek olan sınavlar sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda gerçekleşecek.

Adayların sınava gelirken kimlik kartları ve sınav giriş belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

AÖF sabah oturumları 09.30'da başlıyor. Öğleden sonra 14.00'te yapılacak.

Buzdolabındaki yılan korkuttuMalatya'da, bir evin buzdolabına giren yılan, paniğe neden oldu. Yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak, doğaya salındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber