AÖF üç ders sınavı ne zaman? AÖF sınav giriş yeri sorgulama

AÖF üç ders sınavı için artık sayılı günler kaldı. Hafta sonu yapılacak olan AÖF üç ders sınavı için giriş yerleri belli oldu mu? AÖF sınav giriş yerleri nasıl sorgulanır?

AÖF üç ders sınavı ne zaman? AÖF sınav giriş yeri sorgulama

Açıköğretim Fakültesi üç ders sınavı için geri sayım. Binlerce öğrencinin katılacağı AÖF üç ders sınavı ne zaman yapılacak?

AÖF ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

Üç ders sınavı, 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 14:00’te, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa’da gerçekleştirilecektir.

Türkiye’de üç ders sınavının yapılacağı Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa büroları 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü 10:00 – 16:00 saatleri arasında açık olacaktır.

AÖF SINAV GİRİŞ YERİ NASIL SORGULANIR?

AÖF üç ders sınavı giriş belgeleri erişime açıldı. Yapılan açıklamaya göre sınav giriş belgeleri http://aof.anadolu.edu.tr adresi “Öğrenci Otomasyonu” bağlantısından ve AÖF bürolarından verilecektir.

ÖĞRENCİ GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Fuhuş operasyonunda gelin ve görümce gözaltına alındıİzmit'te, polis ekiplerince masaj derneğine düzenlenen fuhuş operasyonunda, dernek yöneticileri 7 aylık hamile D.Ö. (22) ile görümcesi N.Ö. (33) gözaltına aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber