AÖL 3. dönem sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak? 2019 AÖL sınav tarihleri

Açıköğretim Lisesi öğrencisi binlerce kişinin merakla beklediği AÖL 3. dönem sınav giriş yerleri ile ilgili heyecan dorukta. 6-7 Temmuz tarihlerinde üç farklı oturumda gerçekleştirilecek AÖL 3. dönem sonu sınav giriş yerleri ile ilgili son durumu derledik. İşte ayrıntılar...

AÖL 3. dönem sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak? 2019 AÖL sınav tarihleri

AÖL 3. dönem sınavları için geri sayım sürüyor. MEB tarafından gerçekleştirilen AÖL 3. dönem sınav tarihleri MEB iş takvimi aracılığıyla adaylara duyuruldu. AÖL 3. dönem sınav tarihlerinin belli olmasının ardından gözler sınava girilecek olan bina ve salonlara çevrildi. Lise eğitimine açıktan devam eden binlerce adayı yakından ilgilendiren AÖL 3. dönem sınav giriş yerlerinin açıklanacağı tarih de belli oldu. Peki AÖL 3. dönem sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak?

AÖL 3. DÖNEM SONU SINAV GİRİŞ YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖL 3. dönem sonu sınav giriş yerlerinin 3 Temmuz'da MEB Açıköğretim Lisesi sayfası üzerinden duyurulması bekleniyor.

AÖL 3. DÖNEM SONU SINAV TARİHLERİ

AÖL 3. dönem sonu sınav tarihleri 6-7 Temmuz tarihlerinde üç farklı oturumda gerçekleştirilecek.

Başkent’te otomobil dolandırıcılarına operasyonAnkara'da, otomobillerin kilometresini düşürüp, hasarlarını gizleyerek yaklaşık 60 kişiyi dolandıran 7 kişilik çete, polisin 'Sayaç' adlı operasyonuyla çökertildi. Kendilerini polis olarak tanıtıp, şifreli dil kullanan çete üyelerinden 5'i tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber