Geri Dön

Aşk Ağlatır 10. yen, bölüm fragmanı... Ada kimin için süslendi?

Aşk Ağlatır 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Çiçek, Nalan yüzünden merdivenlerden düşerken Yusuf ile Rüzgar karşı karşıya geliyor. Öte yandan beyazlar içindeki Nalan'ın kiminle buluşacağı merak konusu oluyor.

Aşk Ağlatır 10. yen, bölüm fragmanı... Ada kimin için süslendi?

Aşk Ağlatır 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Ağlatır yeni bölümde rapor yüzünden Çiçek ile Nalan arasında arbede çıkıyor. Bu sırada Çiçek merdivenlerden düşüyor. Nalan raporla birlikte Mert'in karşısına çıkarken Mert neye uğradığını şaşırıyor.

Rüzgar ile Yusuf'un karşı karşıya gelecek olması heyecanı tırmandırırken beyaz bir elbise giyen Ada’nın kiminle buluşacağı en çok merak edilen konular arasında...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yusuf, söylediklerinden çok pişman olmuş ve Ada’ya haksızlık ettiğini düşünmeye başlamıştır.

Ada ise Yusuf’tan hiç beklemediği sözler duymuş ve çok kırılmıştır. Rüzgar onu sakinleştirmeye çalışsa da Ada Yusuf’a kızgındır.

Yusuf bir yandan evi yanan dedesine İstanbul’da yer ararken bir yandan da Ada ile arasını düzeltmeye çalışmaktadır.

İsmail, Özben ailesinin servetinin gerçek sahibinin Ada olduğunu öğrendikten sonra bir plan yapar. Mert ile yüzleşir. Mert, İsmail’in bu sırrı saklaması ve sessiz kalması için bir yol düşünmektedir.

Bolu-Zonguldak kara yolu tır geçişine kapatıldıBolu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle Zonguldak kara yolundan tırların geçişine izin verilmiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber