Geri Dön

Aşk Ağlatır 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı... Ada'nın geçmişi aralanıyor

Aşk Ağlatır 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ada'nın anne ve babasının isimlerini öğrenen Nihal artık her şeyden emin... Peki Yıldırım'la Ada'nın ortak noktası ne?

Aşk Ağlatır 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı... Ada'nın geçmişi aralanıyor

Aşk Ağlatır 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk ağlatır yeni bölümde Ada'nın Nalan konusunda Yuf'a gerçekleri anlayıp anlatmayacağı merak konusu olurken Ada'nın geçmişi aralanmaya başlıyor. Nihal Ada'nın anne ve babasının ismini öğrenince şaşkınlığını gizleyemiyor. Konuyu hemen Yıldırım'a aktarıyor. Yıldırım ise Ada'nın yaşadığı yere gidiyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aşk Ağlatır 5. Bölümünde; Nalan’ın intihar ettiğini düşünen Yusuf onu bırakamayacağını Ada’ya söylemek zorundadır. Ada Yusuf’u anlayışla karşılar. Ama ayrılık ikisi için de çok zordur. Rüzgâr bu zor anlarında Ada’nın yanında yer alır. Ada ve Yusuf birbirlerinden uzak kalmaya çalışsalar da kader onları sık sık bir araya getirir. Bu durum Nalan’ın Ada’yı uzaklaştırmak için dayısıyla konuşma yapmasına sebep olur. Bu konuşmanın Ada’ya yansıması nasıl olacaktır? Çiçek bir iş için Nalân’ın elbiselerinden birini gizlice alır. Ancak Nalân’ın durumu anlaması pansiyonda büyük gerginliğe sebep olur. Diğer taraftan Sumru ve Fırat, Nalan’ın bir açığını bulmaya çalışırlar. Nalân’ın Mert’le olan ilişkisi açığa çıkacak mıdır?

Patenli magandalar trafiği alt üst ettiAntalya'da cadde üzerinde görüntülediği patenli gençlerden biri tarafından aracı yumruklanan iş insanı Ali Korkmaz, o anları anlattı. Ali Korkmaz, "Akşam saatlerinde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünden geçerken, otobüsün arkasına tutunan gençleri gördüm. Biri yuvarlandı, düştü. Bu arada kameramla çekmeye başladım. Biri fark etti. Kapüşonunu kapattı. Bir şeyler söyledikten sonra aracın camına yumruk attı. İnanın hala anlam veremedim. Trafiği birbirine kattılar. Eziliyorlardı. Şikayetçi olacağım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber