Aşkım Kapışmak kimdir? Aşkım Kapışmak biyografisi

Evrim Akın ile yaşadıkları aşkı sosyal medya üzerinden ilan eden Aşkım Kapışmak, 1979 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. TV ekranlarında ilk kez Buyrun Paylaşalım adlı programı hazırlayıp sunan Aşkım Kapışmak, daha sonra Simge Fıstıkoğlu ile birlikte Yeni Bir Gün adlı TV programını sunmaya başladı. İşte Aşkım Kapışmak hakkında merak edilenler...

Aşkım Kapışmak kimdir? Aşkım Kapışmak biyografisi

Aşkım Kapışmak, sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraf ile yaşadığı aşkı takipçileri ile paylaştı. Sosyal medya üzerinde büyük ilgi gören aşk magazin gündemine de bomba gibi düştü. 1979 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Aşkım Kapışmak henüz 12 yaşındayken konservatuvar eğitimine başladı. İlk TV deneyimini ise 2011 yılında Buyrun Paylaşalım adlı programı hazırlayıp sunarak başladı.

AŞKIM KAPIŞMAK KİMDİR?

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aşkım Kapışmak, henüz 12 yaşındayken konservatuar eğitimine başladı ve müzikle ilgilendi. Liseden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na kayıt yaptırdı.

Türkiye’de aldığı eğitimin ardından, kendisini daha da fazla geliştirmek isteyen ünlü davranış bilimci, daha sonrasında Amerikan Üniversitesi Newport’ta Davranış Bilimleri- Psikoloji lisansını tamamladı.

Kendi alanında eğitim görürken, kendisi için çok önemli olan zihinsel engelli ve kimsesiz çocuklarla gönüllü çalışmaya başladı. Bu durum üzerine Maltepe Cezaevinde çocuklara ve genç insanlara motivasyon günleri düzenledi.

Üniversiteden mezun olduktan sonra, Marmara Üniversite’de Etkili İletişim Becerileri dersleri verdi. Bunu yanı sıra birçok toplantıda konuşmacı olarak yer aldı.

Aşkım Kapışmak, 2011 yılında ilk televizyon programı olan, Türk Max’ ta Buyrun Paylaşalım adlı programı hazırlayıp sundu. Show TV’ de Simge Fıstıkoğlu ile Yeni Bir Gün adlı TV programın iletişim bölümünü hazırlayıp sunmaya başladı.

Aşkım Kapışmak, günümüzde ünlüler ile çalışmalar yaparken, bunun yanı sıra etkili iletişim, pozitif yaşam, başarı ve hedef üzerine seminerler düzenlemektedir.

Kitapları

Aşkımın Beden Dili
Beni Benimle Aldatır mısın?
Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan
Ebeveynlik Cüzdanı
Hangi Anne Hangi Babasınız - Ebeveynlik Cüzdanı - Anne Baba Olma Rehberi
Terzi
Yaşam Kitabı
Küçük Mutluluklar Kitabı
Carpe Diem - An'ı Yaşa, Esir Olma
Kalbin Anahtarı - Kelimelerle İyileş
Kalbin Anahtarı 2 – Ruhuna Dokun

Alkollü araç sürücüsünün çarptığı araçtaki polis memurlarından biri şehit düştüDenizli’de alkollü araç sürücüsünün kullandığı otomobille çarpışan polis aracında yaralanan polis memurlarından 49 yaşındaki Yücel Başpınar tedavi gördüğü hastanede kurtarılamayarak şehit düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber