Aslışah Alkoçlar kimdir, kaç yaşında? Can Yaman ile aşk mı yaşıyor?

Selim Soydan ve Hülya Koçyiğit'in torunu sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, ünlü oyuncu Can Yaman ile görüntülendi. Bu olay sonrası günün hakkında en çok arama yapılan isimlerinden biri olan Aslışah Alkoçlar ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik...

Aslışah Alkoçlar kimdir, kaç yaşında? Can Yaman ile aşk mı yaşıyor?

Son zamanların en popüler arasında yer alan Can Yaman ile sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar'ın adları aşk dedikodularına karıştı. Konuyla ilgili ikiliden yalanlama geldi. Peki Aslışah Alkoçlar kimdir, kaç yaşında? 

ASLIŞAH ALKOÇLAR KİMDİR?

Aslışah Alkoçlar, 1993 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Selim Soydan ve Hülya Koçyiğit'in torunu, eski oyuncu Gülşah Alkoçlar'ın kızıdır. Babası Ender Alkoçlar’dır. Neslişah adında ablası vardır. Babasının Uludağ’da oteli vardır.

Doğum Tarihi: 1993
Boyu: 173
Eğitim: Üniversite
Mesleği: Otel İşletmeni
Beden, Vücut Ölçüleri : 88-61-91

Fuhuş çetesinden akılalmaz yöntem! İndirim yapmış...Erzurum'da sosyal medya üzerinden verdikleri ilanla müşteri bulan fuhuş çetesinin 'Hanımağa' lakaplı lideri Elvin A. (45) ile 13 adamı hakkında 2 yıldan 37 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Elvin A.'nın, fuhuş yapılan evlerden birinin yakınında esnaf olan E.A.'ya, polise karşı gözcülük yapması için, cinsel ilişki ücretinde indirim yaptığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber