ATA AÖF soruları ve cevapları yayınlandı! ATA AÖF sonuçları açıklandı mı?

ATA AÖF sonuçları açıklandı mı sorusu öğrenciler tarafından merakla araştırılıyor. 24-25 Mart tarihinde yapılan ATA AÖF vize sınavının soruları ve cevapları ise yayınlandı. Peki sabırsızlıkla araştırılan ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı?

ATA AÖF soruları ve cevapları yayınlandı! ATA AÖF sonuçları açıklandı mı?

Atatürk Üniveristesi Açıköğretim Fakültesi bahar döemi vize sınavları 24-25 Mart tarihinde yapıldı. Öğrenciler ise hemen ardından arayışa geçti. ATA AÖF soruları ve cevaplarının yayınlanmasının ardından gözler sınav sonuçlarına çevrildi. ATA AÖf sonuçları açıklandı mı?

ATA AÖF VİZE SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

24-25 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilen ATA AÖF vize sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

ATA AÖF SINAV SORULARI VE CEVAPLARI YAYINLANDI

ATA AÖF vize sınav soru ve cevapları öğencilerin erişimine açıldı. İşte yapılan resmi açıklama...

"Değerli Öğrencilerimiz,

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara Sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarları yayınlanmıştır.

Sadece kesin olarak hatalı gördüğünüz sorulara itirazda bulununuz.

Daha önceki sınavlarda bazı öğrencilerimizin bir derste 20 soruya itirazda bulunarak online soru itiraz sistemini suistimal ettiği tespit edilmiştir. Bu durum gerek soru itirazlarının incelenme, gerekse sınav sonuçlarının açıklanma süresinin uzamasına neden olmaktadır.

İtiraz sürecinin daha hızlı ve daha sağlıklı yürütülebilmesi için bir öğrencinin bir sınav döneminde soru itiraz hakkı toplamda 10 soruyla sınırlandırılmıştır.

Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacaktır.

Bilgilerinize sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.

Not: Soru itirazları 28 Mart 2018 Çarşamba günü saat 23:59 a kadar yapılacak ve bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır."

ATA AÖF SINAV SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Sınav Sorularına İtiraz İşlem Kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Erzurum'da silahlı kavgaErzurum'un Horasan ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde iki grup arasında çıkan silahlı ve sopalı kavgada 2 kişi öldü, biri polis memuru 5 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber