Atakan Işıktutan kimdir? Survivor Atakan kaç yaşında?

Survivor Türkiye Yunanistan'ın iddialı yarışmacılarından biri olan Atakan Işıktutan yaşadığı sakatlık nedeniyle oyunlardan uzun süre geri kalmıştı. Özellikle Yunan takımındaki yarışmacıların dikkatinden kaçmayan Atakan Işıktutan kimdir? Survivor Atakan kaç yaşında?

Atakan Işıktutan kimdir? Survivor Atakan kaç yaşında?

Survivor 2019'un çok konuşulan yarışmacılarından birisi olan Atakan Işıktutan'ın biyorgrafisi ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

ATAKAN IŞIKTUTAN KİMDİR?

15 Aralık 1994’te İstanbul Şişli’de doğan Atakan Işıktutan’ın memleketi Rize. 2016’da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Atakan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisansa başladı ve hala devam ediyor. Sporla 4 yaşında yüzmeyle tanıştı ve o günlerden sonra hayatıdan hiç çıkarmadı.

İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde güzel başarılar elde etti. 2013’te basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit'le tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarılar sergiledi. 2018’de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

Sürücü adayı kanala uçtuKarabük'te, yol ortasında bulunan 1,5 metre derinliğindeki dere kanalına düşen otomobilin aday sürücüsü Emir Şan Eken (19), yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber